آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بهمن ماه؛ افتتاح کارخانه تایر‌ کامیون و اتوبوس
 

محمدرضا گنجی، رئیس اتحادیه انجمن صنفی تایر ایران نیز با بیان اینکه به درخواست خود تولیدکنندگان داخلی و برای رفع مشکلات کامیون‌داران، با تعرفه ۵ درصدی واردات تایر‌های خارجی سایز بزرگ موافقت کرده‌اند، گفت: به زودی خط تولید جدیدی برای تولید تایر‌های کامیون و اتوبوس با ظرفیت ۲۵ هزار تن راه‌اندازی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی این کارخانه راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: تا کنون برای راه‌اندای این کارخانه ۱۰۰ میلیون دلار و بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده که با جدیدترین تکنولوژی روز تولید تایر‌های اتوبوس و کامیونت‌ها از اول بهمن آغاز به کار خواهد کرد.

گنجی ابراز امیدواری کرد با راه‌اندازی این خط تولید مشکلاتی، چون بی‌کیفیتی لاستیک‌های وارداتی و عدم مسئولیت‌پذیری برند‌های خارجی در قبال محصولاتشان نیز رفع خواهد شد زیرا هر تولیدکننده لاستیک ایرانی به دلیل قوانین موجود مسئولیت کیفیت لاستیک را در چارچوب قوانین موجود بر عهده می‌گیرد.

 منبع: خبرگزاری فارسثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.