آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


میشلین از دو تایرجدید سایز بزرگ خود رونمایی کرد!
میشلین از دو تایرجدید سایز بزرگ خود رونمایی کرد!

 

میشلین دو سایز جدید از مدل XHA2  را معرفی کرد.یکی از این لاستیک ها برای لودر و دیگری بیشتر برای ماشین های مخصوص معدن طراحی شده اند.سایز 17.5R25 برای لودر و سایز 775/65/29  نیز برای ماشین معدن در نظر گرفته شده است.

"جیمی فیش" مدیر بازاریابی میشلین میگوید: ((میشلین دائما در حال رصد کردن نیاز مشتریانش است.بنابراین همیشه مدلی را طراحی میکند که کاربرد بیشتری داشته باشد و پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد.ما مدل XHA2 را آزمایش کردیم تا از نتیجه ی فوق العاده ی آن اطمینان حاصل کنیم)).

از ویژگی های بارز این تایر میتوان به عمق آج زیادش و میزان بالای کائوچوی طبیعی مصرف شده در آن اشاره کرد.این تایر بسیار مقاوم بوده و آسیب پذیری آن کم میباشد.

طراحی آج نامتقارن این لاستیک، تماس سطح لاستیک با زمین را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و همین مسئله باعث کاهش ارتعاشات خودرو میشود.

  منبع : tractionnewsثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ارزیابی ارزش برندها در سال 2018 توسط موسسه


ارزش برندها در سال 2018 توسط موسسه "برند فاینانس" ارزیابی گردید. در ارزشیابی مربوط به تولیدکنندگان تایر برند میشلن با مجموع 7930 میلیون دلار در مقام نخست قرار گرفت.

چرخ انعطاف‌پذیر میشلن و مکسیون معرفی شد


نوآوری همواره طی بیش از 100 سال، بخشی از کد ژنتیک شرکت لاستیک‌سازی میشلن (Michelin) در زمینه حمل‌ونقل و توسعه تایر بوده است. میشلن با فناوری آکوروس (Acorus) در همکاری با مکسیون ویلز (Maxion Wheels)، چرخ انعطاف‌پذیر را برای ازبین‌بردن آسیب‌های جاده‌ای وارد

تصمیم نهایی در مورد تاریخ برگزاری نمایشگاه اتومبیل در دیترویت


به گزارش The Detroit Free Press و The Detroit News در دوشنبه روز گذشته، اتحادیه ی نمایندگان خودروهای دیترویت که برگزاریِ نمایشگاه اتومبیل بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت را سازماندهی می کند، در نظر دارد تا نمایشگاه سالیانه در ماه ژوئن برگزار شود.

استاندارد آلایندگی خودروها و اسکات پرویت


مخالفت گروههای زیست محیطی و کالیفرنیا با اقدامِ مدیر سابق سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا Scott Pruitt در جهت تجدید نظر در مورد استانداردهای آلایندگی خودرو ها که باعث عدم اطمینان در تولیدکنندگان اتومبیل و تامین کنندگانی که میلیاردها دلار برای تکنولوژی سا

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.