آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


۵۶۳۵ حلقه لاستیک کامیون وارد لرستان شد
 

محمدرضا صفی خانی ظهر امروز در ستاد تنظیم بازار استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: با توجه به واردات لاستیک کامیون داران که اخیراً انجام می‌شود سهم استان بالا می‌رود و در آینده در راستای لاستیک مشکل نخواهیم داشت.

وی بابیان اینکه از تیرماه تاکنون پنج هزار و 635 لاستیک وارد استان لرستان شده است افزود: سفارشات انجام‌شده و ارز دادند ولی لاستیک تعزیراتی می‌شود و باید نظارت‌ها را  جدی‌تر کنیم؛ ثبت سفارش برای تجار است و این ثبت سفارشات نیز به‌صورت کنترلی انجام می‌شود.

مصطفی ملکی صادقی معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان عنوان کرد: هزار و 80 محموله یا بارنامه برای ذرت دامی در بندر امام صادرشده است و طی 24 ساعت کل خروجی محموله‌ها از بندر امام 700 الی 800 بارنامه بوده که این عدد نشان می‌دهد روند خروجی از بندر امام مشخص است.

وی بیان کرد: طرح محاسبه تن بر اساس کیلومتر در کشور اجرایی خواهد شد و این مطالبه اصلی رانندگان سراسر کشور است ضمن اینکه در کنار آن  بحث‌های لاستیک و قطعات یدکی را مطرح می‌کنند؛ اگر قیمت‌هایی که محاسبه‌شده در کارگروه‌های مختلف مناسب باشد چالش اعتصاب رانندگان را در ادامه سال نخواهیم داشت.

معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان تصریح کرد: در مورد لاستیک نیز هفته گذشته با توجه به چالشی که در مورد توزیع شهرستانی بود برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت تا شهرستان‌ها را به چه نحوی ساپورت کنیم که لاستیک به دست رانندگان برسد.

وی گفت: تصمیم بر این شد در یک کارگروه اجرایی و سامانه‌ای را که سازمان راهداری مطرح کرده قابلیت اجرایی را بسنجیم، دستور کاری را مطرح و چالش‌های این موضوع را که خیلی گسترده است جمع‌بندی کنیم.

ملکی صادقی اظهار داشت: تصمیماتی مبنی بر ساماندهی آمار وارده و چالش توزیع شهرستانی عادلانه گرفته و مصوب شد گروه و کمیته‌ای مدیریتی در محل اداره کل راهداری مستقر شود تا آمار ورودی و توزیع شهرستانی را مدیریت کند و سامانه ظرف دو هفته با امکان دسترسی فروشنده لاستیک نهایی شود.

وی افزود: در حال حاضر ورودی لاستیک به استان نسبت به گذشته بهتر شده و درراه مانده‌ها را نیز با کمک سازمان صنعت و معدن توزیع می‌کنیم.

منبع: تسنیمثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.