آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع 17هزار حلقه لاستیک دولتی توسط اداره راهداری تهران
 

به نقل از روابط‌عمومی اداره‌ کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، حیدر نوروزی گفت: در راستای ارتقا ایمنی مسافران و بهبود کیفت حمل‌ونقل جاده‌ای این اداره‌کل از تاریخ چهاردهم تیرماه سال جاری با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت اقدام به توزیع لاستیک ویژه صنف کامیون داران و اتوبوس داران کرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، افزود: توزیع لاستیک‌های باکیفیت و بادوام، تنوع در سایز و همچنین اختلاف قیمت فاحش آن با بازار آزاد موجبات افزایش تقاضا و رضایتمندی کاربران از توزیع لاستیک توسط اداره‌کل را فراهم آورده است.

این مقام مسئول مرکز صدور حواله لاستیک سهمیه‌ای مخصوص اتوبوس را پایانه جنوب اعلام و افزود: کامیون داران عزیز نیز می‌توانند با مراجعه به پایانه اکبرآباد وادارات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان‌های فیروزکوه و شهریار حواله خود را جهت دریافت لاستیک دولتی دریافت نمایند.

نوروزی در پایان با نوید افزایش تعداد حلقه‌های لاستیک اظهار کرد: از زمان اجرای این طرح تاکنون به هر خودرو دوحلقه لاستیک تعلق‌گرفته که با پیگیری‌های متعدد امید است بتوان تعداد آن را تا چهار حلقه افزایش داد.

منبع: روابط‌عمومی اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهرانثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.