آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توقیف 2هزار حلقه لاستیک قاچاق قبل از خروج از کشور
 

سرهنگ "رضا علی بخشی "در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران انتظامی حین کنترل محور ایست و بازرسی" کنجی" به 2 دستگاه تریلی کانتینر دار مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور 2 هزار و 160 حلقه لاستیک قاچاق کشف کردند، افزود: قاچاقچیان قصد داشتند از طریق ساحل و لنج باری محموله مذکور را به کشورهای همسایه قاچاق کنند.

سرهنگ علی بخشی ارزش لاستیک های مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان 18 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد :2 متهم در این زمینه دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: پایگاه خبری پلیس ایرانثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.