آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بدون اخذ حواله، رانندگان خودروهای سنگین می توانند تایر رزرو کنند
ابوالقاسم محمد زاده، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر اعلام کرد که تمامی رانندگان خودرو‌های سنگین بدون نیاز به اخذ حواله از ارگان یا سازمان و یا حتی بدون نیاز به محاسبه پیمایش انجام شده و سهمیه بندی، با مراجعه به درگاه تخصیص تایر به آدرس kala.ntsw.ir می توانند نسبت به ثبت اطلاعات خودرو و مشاهده موجودی در سراسر کشور اقدام کرده و در صورت امکان، تایر مورد نیاز خود را رزرو کنند.

دستورالعمل توزیع لاستیک

ابوالقاسم محمد زاده با اشاره به دستورالعمل توزیع لاستیک سنگین با ارز نیمایی جهت بهره مندی از کلیه فعالین صنعت تایر و رانندگان خودرو‌های سنگین، در ادامه اعلام کرد که کلیه موجودی و قیمت لاستیک ‌های تامین شده با ارز نیمایی که ملزم به ثبت تمامی اسناد فروش در سامانه جامع تجارت برای عاملین هستند، در سامانه تخصیص تایر به آدرس kala.ntsw.ir نمایش داده خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر همچنین در ادامه اعلام کرد: عاملین توزیع موظف هستند تا موجودی‌ رزرو شده توسط رانندگان را به آنان تحویل داده و برای تمامی مشتریان خود از طریق رزرو تایر در سامانه ذکر شده اقدام کرده و سند فروش مربوطه را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.

لازم به ذکر است که فروش بدون ثبت در سامانه جامع تجارت برای عاملین تخلف به شمار می آید و همه عاملین موظف به ثبت فروش خود در سامانه جامع تجارت هستند. مابقی لاستیک ‌های تامین شده با ارز دولتی (۴۲۰۰ تومانی) طبق روال سابق و شرایط قبلی از طریق صدور حواله سازمان راهداری و سامانه‌ های حمل و نقل درون شهری بین متقاضیان توزیع خواهد شد.

منبع خبر : خودرو بانکثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

دلایل نابسامانی بازار لاستیک خودرو


19 میلیون لاستیک در کشور تولید و ارز آن به صورت نیمایی تامین می شود. در مورد لاستیک سبک سه و نیم میلیون حلقه در کشور مصرف داریم و ۲.۸ از طریق واردات تامین می‌شود، در حوزه لاستیک سنگین نیز از طریق سامانه اقدام به توزیع می‌کنیم.

رانت بازی ناتمام در بازار «لاستیک»


نمایندگی‌های برخی از شرکت‌های توزیع کننده لاستیک دولتی، در ازای مدارکی همچون برگ سبز خودرو، کارت ملی صاحب خودرو و شخص مالک، توزیع لاستیک را در دستور کار قرار دادند و در مواردی، برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، حتی پشت برگ سبز خودرو را هم مهر می‌زنن

دستور معاون‌اول رئیس‌جمهور برای تدوین بسته تنظیم بازار تایر


با تصمیم معاون‌اول رئیس‌جمهور، وزارت صمت با دعوت از 12نفر از تصمیم‌گیرندگان، به‌منظور ساماندهی این بازار بسته تنظیمی تهیه می‌کند.

موج گرانی بازار خودرو به بازار لاستیک رسیده است


به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از افزایش ۵۵ درصدی قیمت لاستیک در ماه های اخیر، گفت: افزایش هزینه تولید تایر به واسطه افزایش نرخ ارز، تغییر ارز پایه واردات و تخصیص نیافتن ارز بر واردات در ماه های اول سال، کمبود و گرانی ۱/۵ برابری قیمت

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.