آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع بیش از 900 حلقه لاستیک حواله‌ای بین ناوگان باری شهرستان گناباد
 

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناباد گفت: با توجه به گرانی و کمیابی لاستیک که موجب بروز مشکلاتی در صنعت حمل و نقل کشور شده بود، خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و وزارت صنعت، معدن و تجارت، توزیع لاستیک با ارز دولتی و بدون واسطه به صنوف ذیربط واگذار شد.

یونس ارشادی گفت: طی سه ماه گذشته در راستای خدمات‌رسانی به رانندگان باری شهرستان گناباد و با توجه به اینکه بیش از 1030 دستگاه خودرو سنگین در سامانه کارت هوشمند حمل و نقل در شهرستان گناباد فعال بوده تا این لحظه بیش از 900 حلقه لاستیک حواله‌ای بین رانندگان دارای عملکرد برون شهری شهرستان توزیع شده است.
 
وی افزود: هم اکنون با توجه به راه‌اندازی سامانه الکترونیکی توزیع لاستیک، رانندگان می‌توانند با مراجعه به انجمن صنفی رانندگان شهرستان و تکمیل فرم مربوطه به همراه برگ سبز خودرو برای تأیید عملکرد به اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناباد برای ثبت نام لاستیک اقدام کنند.
 
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناباد گفت: رانندگانی که لاستیک حواله‌ای دریافت نموده‌اند به هیچ وجه حق فروش لاستیک را نداشته و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت؛ ضمن اینکه این روند تا هنگام تعادل قیمت لاستیک‌ها ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.