آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع ۱۲هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین در استان مرکزی
 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: توزیع لاستیک مورد نیاز رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان مرکزی بر اساس اطلاعات سامانه کارت هوشمند فعالیت رانندگان، پیمایش وسایل نقلیه در اختیار آنها قرار می گیرد.
محسنی، کمبود لاستیک های سایز 315و385 را از مشکلات شبکه حمل و نقل خودروهای سنگین باری استان عنوان کرد و افزود: ماهانه چهار هزار حلقه لاستیک در شبکه حمل و نقل باری استان مصرف می شود که 2 تا 2هزار 500حلقه این لاستیک ها با سایزهای 315و385 است.
او گفت: سهمیه لاستیک 315 و 385 وسایل حمل و نقل باری این استان از ابتدای مرداد ماه امسال تاکنون بر اساس تعداد ناوگان وسایل نقلیه سنگین حدود هفت هزار و 500 حلقه لاستیک بوده که به دلیل کمبود این سایز لاستیک تاکنون تنها سه هزار حلقه لاستیک به استان اختصاص یافته و بین رانندگان توزیع شده است.
محسنی گفت: با توجه به افزایش فرسایش لاستیک در فصل گرم سال و فرسوده بودن لاستیک های خودروهای سنگین استان مرکزی نیاز است تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان وسایل نقلیه برای گذر از فصل سرد سال در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی،کمبود و افزایش چند برابر قیمت لوازم یدکی را از دیگر مشکلات رانندگان خودروهای سنگین استان مرکزیعنوان کرد و  افزود: می طلبد در این زمینه نیز اقدامات لازم توسط دستگاه ها مربوطه انجام شود.
6هزار و 400کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهارهزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده است.
روزانه حدود 490هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای استان مرکزی تردد می کنند.

منبع: تابناک مرکزیثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.