آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


فاز اول کارخانه لاستیک‌سازی خرم‎آباد باید در سال 97 به بهره‌برداری برسد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: فاز اول کارخانه لاستیک‌سازی خرم‎آباد باید در سال 97 به بهره‌برداری برسد.

به گزارش افلاک، بختیار رازانی در بازدید بازوند استاندار لرستان از پروژه لاستیک‌سازی شهرک صنعتی شماره سه خرم‌آباد با بیان اینکه پروژه لاستیک‌سازی با پیشرفت خوبی در حال اجراست، اظهار کرد: خوشبختانه فاز اول این پروژه و عملیات خاکبرداری آن با شتاب مناسبی در جریان بوده و  نشاط کار و تلاش بخوبی در آن حس می‌شود.

وی اضافه کرد: در ارتباط با انتقال آب و برق به این پروژه، مشاور در حال مطالعه بوده که با ارائه این مطالعات پیش‌بینی بودجه مناسب برای اجرای آن نیز انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان مطرح کرد: کارخانه لاستیک‌سازی در شهرک صنعتی شماره سه خرم آباد قرار دارد که سرمایه‌گذاری در نظر گرفته  برای این کارخانه بالغ بر 1000 میلیارد تومان است و فاز اول آن باید در سال 97 به بهره‌برداری برسد.

رازانی با بیان اینکه بخشی از سرمایه‌گذاری لاستیک‌سازی توسط بخش خصوصی و مابقی آن نیز با پرداخت تسهیلات ارزی صورت می‌گیرد، یادآور شد: در همین راستا در سفر وزیر صنعت به لرستان با پیگیری‌های صورت گرفته قرار بر این شد تا روند پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی لرستان از جمله کارخانه لاستیک‌سازی در صندوق توسعه ملی سرعت بیشتری یافته و در اولویت قرار گیرد.

منبع: افلاک نیوزثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.