آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تمرکز دلالان روی تایرهای پراید
سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر با بیان اینکه تمرکز دلالان روی تایرهای خانواده پراید و خودروهای پر مصرف است، گفت: نرخ تایرهای سنگین ثبات پیدا کرده اما در مورد نمونه های سواری شاهد نوسان هستیم، این نوسان به خصوص در خانواده پراید وجود داشته است.

به گزارش تجارت نیوز ، مصطفی تنها، سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر درباره ماجرای ورود تایرهای بی کیفیت سنگین گفت: جلوی واردات بیشتر تایرهای بی کیفیت به کشور گرفته شده و قوانین سخت گیرانه قبلی که استاندارد تایر ها را پایش می کرد دوباره بازگردانده شده است. اما تایرهای بی کیفیت همچنان در بازار وجود دارد و در همان فاصله ی کاهش کنترل ها، مقادیری از این نوع تایرها به کشور راه پیدا کرد. در خصوص میزان این تایرها در بازار اطلاعی وجود ندارد.

تنها درباره وضعیت نرخ تایرها در بازار اظهار کرد: در بازار نرخ تایرهای سنگین ثبات پیدا کرده اما در مورد نمونه های سواری شاهد نوسان هستیم. این نوسان به خصوص در خانواده پراید وجود داشته و انجمن صنفی تمهیداتی اندیشید تا کارخانه ها تولید خود را افزایش دهند. در ۶ ماه ابتدایی سال ۲۰ درصد افزایش تولید تایر خانواده پراید داشتیم اما اثرات آن بر بازار هنوز قابل لمس نیست. با این کار جلوی بالا رفتن نرخ تایر پراید گرفته شده است.

وی در پایان گفت: اصولا تایر کالایی است که تحت نظارت سازمان حمایت از مصرف کنندگان است و کارخانجات نرخ مصوبی دارند که نرخ رسمی تایر محسوب می شود. در بازار تایرها دست به دست می شوند و در نتیجه آن تحولاتی رخ می دهد و این اختلاف نرخ بین کارخانه و بازار بستگی به دلال بازی ها و تمرکز روی برخی از انواع تایر است.

تنها افزود: دلالان در مقاطعی روی یکی از انواع تایر دست می گذارند و آن محصول را دچار بحران می کنند سپس سراغ تایرها با اندازه های دیگر می روند. اندازه تایرهای سواری بسیار متنوع است و درحال حاضر تمرکز بیشتر روی تایرهای پراید و خودروهای پرمصرف بوده است.

منبع: تجارت نیوزثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

توزیع ۲۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان تاکسی


پرشین خودرو: معاون عمرانی وزیر کشور گفت: باید حمل و نقل عمومی مناسبی داشته باشیم تا شهروندان را به سمت استفاده از آن و خودداری از استفاده خودرو شخصی سوق دهیم. بی‌تردید مردم باید با خیال آسوده از حمل و نقل عمومی بهره بگیرند

توزیع حواله تایر خودرو با نرخ دولتی در نمایشگاه صنعت لاستیک


همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه صنایع لاستیک، قرار است حواله تایر خودرو با نرخ دولتی به بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ارائه شود.

ساخت تایرهایی که شرایط نامساعد جاده را به خودروهای دیگر هشدار می‌دهند!


شرکت پیرلی تایرهای هوشمندی تولید کرده است با بهره گیری از شبکه اینترنت می‌تواند شرایط نامساعد جاده را به دیگر وسایل نقلیه هشدار دهند.

افزایش قیمت بنزین، تاثیری در قیمت تایر ندارد


سخنگوی انجمن صنفی تایر گفت: در خط تولید لاستیک از مقداری بنزین استفاده می‌شود، اما تاثیر چندانی در قیمت لاستیک نخواهد گذاشت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.