آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کشف یک هزار و 109 حلقه لاستیک احتکار شده در زنجان
 

مرتضی ممیزی اظهار کرد: یکی از مهمترین مواردی که طی هفته‌های گذشته در دستور کار تعزیرات حکومتی برای بررسی و رسیدگی است مباحث مربوط به احتکار است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 22 پرونده احتکار به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است، تصریح کرد: 21 فقره از این پرونده‎‌های مختومه شده است.

وی با اشاره به اینکه اخیرا نیز یک پرونده مربوط به روغن موتور احتکار شده بررسی و رسیدگی شد، گفت: بر همین اساس پرونده 912 قوطی روغن موتور که از یک واحد صنفی کشف و ضبط شده بود بررسی شد.

ممیزی با بیان اینکه پرونده مربوط به این واحد پس از ارائه مدارک بررسی شد، افزود: بر همین اساس واحد صنفی متخلف علاوه بر عرضه روغن به قیمت دولتی به پرداخت 210 میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین از رسیدگی به پرونده لاستیک در تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: میزان این لاستیک‎‌ها 256 حلقه بود که واحد متخلف علاوه بر الزام به عرضه لاستیک به قیمت دولتی به پرداخت 296 میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد.

وی همچنین از کشف احتکار 818 حلقه لاستیک به ارزش یک میلیارد ریال نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه پرونده‌ای در شعبه هیأت بدوی اداره کل تشکیل و در حال رسیدگی است.

ممیزی با بیان اینکه تاکنون تعداد لاستیک‌های کشف شده در حوزه احتکار به یک هزار و 109 حلقه رسیده است، افزود: البته تعزیرات حکومتی برخورد لازم را در این حوزه انجام می‌دهد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین از کشف تخلف گران فروشی لاستیک خودرو در زنجان خبر داد و بیان کرد: در این رابطه پرونده‌ای در شعبه هیأت بدوی تشکیل و گران فروشی تعداد 582 حلقه لاستیک محرز شده است.

وی با هشدار به محتکران درباره برخورد جدی دستگاه‌های نظارتی در این زمینه افزود: تعزیرات حکومتی برخورد لازم را در این زمینه انجام داده و در اسرع وقت پرونده‌های مربوط به احتکار را رسیدگی می‌کند.

منبع: جام جم آنلاینثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.