آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر های اموال تملیکی یک میلیون تومان قیمت‌گذاری شد
 

حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه روند حمل‌ونقل کشور عادی شده است، اظهار کرد: در روز گذشته ۶۰ هزار بارنامه صادر شده و در روز‌های آینده نیز میزان صدور بارنامه‌ها برای کامیون‌ها افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: برای رفع مشکل لاستیک که یکی از معضلات کامیون‌داران در ماه‌های اخیر بوده با وزارت صنعت، معدن و تجارت هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌ایم و هم اکنون یک محموله از بندر بوشهر و بندر عباس به سمت تهران حرکت کرده و سازمان راهداری نیز یک محموله دیگر از سازمان اموال تملیکی دریافت و در تمامی استان‌ها توزیع می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه کیفیت‌ تمام لاستیک‌های توزیع شده و یا موجود در بازار توسط سازمان استاندارد تأیید شده است، افزود: معیار ما برای تعیین کیفیت لاستیک‌ها دستگاه‌های مسئول است.

برخورد با ۹۵ شرکت متخلف حمل و نقل

حسن‌نیا با بیان اینکه تمام لاستیک‌های وارداتی و یا تولید داخل در ستاد قیمت‌گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت قیمت‌گذاری و سپس در نمایندگی‌ها توزیع می‌شود، گفت: تمام قیمت‌ها بر اساس قیمت تمام شده تولید لاستیک تعیین می‌شود.

وی اظهار کرد: هم اکنون قیمت لاستیک‌های موجود در سازمان اموال تملیکی یک میلیون تومان تعیین شده است.

قیمت گذاری لاستیک‌های وارداتی و تولید داخل توسط وزارت صمت تعیین می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره توزیع روغن‌های ترمز قلابی در بازار‌ گفت: در این بین باید دستگاه‌های مسئول از جمله شرکت نفت پاسخگو باشد و نظارت خود را بر توزیع این روغن‌ها افزایش دهد.

حسن‌نیا از اجرایی شدن تن کیلومتر ازهفته آینده خبر داد و افزود: هفته آینده مسئله تن کیلومتر در شورای عالی ترابری مطرح می‌شود و امیدواریم تا هفته دیگر در دستور کار واقعی قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از برخورد با ۹۵ شرکت حمل و نقل جاده‌ای  خبر داد و گفت: ۱۲۰ شرکت حمل و نقل جاده‌ای که به تعهدات صنفی خود عمل نکرده‌اند، تذکر گرفته اند و این امر نشان می‌دهد که سازمان راهداری در مسئولیت خود جهت برخورد با شرکت‌های متخلف بسیاری جدی است و هیچ کوتاهی در این بخش نمی‌کند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوانثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.