آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آغاز مرحله دوم توزیع لاستیک در مهاباد
 

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مهاباد؛ در این مرحله بیش از یکهزار و 600 حلقه لاستیک بین رانندگان توزیع می شود. آغاز توزیع مرحله دوم لاستیک در مهاباد

مسئول توسعه و نوسازی سازمان حمل ونقل شهرداری مهاباد گفت: رانندگان برای دریافت لاستیک های خود باید مدارکی چون اصل و کپی کارت ملی، کارت ماشین و کارت صلاحیت تاکسی را همراه خود داشته باشند.

بهشتی، بابیان اینکه رانندگانی که قبلاً ثبت نام کرده اند بین 2 تا 4 حلقه لاستیک دریافت می کنند،افزود: تاکنون دو هزارحلقه لاستیک در دو مرحله به رانندگان اختصاص یافته که بیش از یکهزار و 600 حلقه آن در این مرحله توزیع می شود.

نورانی، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهری مهاباد هم گفت: رانندگان برای دریافت لاستیک ها میتوانند به پایانه جنوب سازمان حمل و نقل شهری مهاباد مراجعه کنند و در این خصوص محدودیت زمانی هم وجود ندارد.

لاستیک های توزیع شده با تخفیف 30 تا 50 درصد زیرقیمت بازار به رانندگان تاکسی تحویل می شود.

منبع: تی نیوزثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.