آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


20 هزار و 69 حلقه لاستیک در استان مرکزی توزیع شد
 

معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان مرکزی 20 درصد از این لاستیک ها برای مصرف عمومی از طریق 10 انجمن متمرکز زیرمجموعه اتاق اصناف استان در شهرستان های 12 گانه استان مرکزی توزیع شد. 
اصغری اضافه کرد: 80 درصد دیگر سهمیه لاستیک استان مرکزی نیز با معرفی سازمان راهداری و حمل نقل، شرکت های مسافربری درون و برون شهری و پیمانکاران توزیع شده است. وی بیان کرد: توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی بر اساس سهمیه قانونی و زیرنظر مستقیم بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت در نمایندگی های سراسر استان توزیع می شود. 
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اظهار داشت: توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی پس از تشکیل کارگروه تنظیم بازار کشور به استان های مختلف کشور ابلاغ شد و همین کارگروه در استان مرکزی نیز با حضور اعضای انجمن ها، اتحادیه ها، تولیدکنندگان، شرکت های پیمانکاری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تشکیل شده است. اصغری ادامه داد: تیم های بازرسی در شرکت های تولیدی لاستیک نیز مستقر هستند و فهرست فروش محصولات این شرکت ها به صورت روزانه بررسی و پس از تعیین سهمیه هر نمایندگی فروش به دستگاه های مرتبط ابلاغ می شود. 
استان مرکزی 12 شهرستان، 33 شهر، 23 بخش، 795 روستای دارای دهیاری و بیش از سه هزار واحد تولیدی صنعتی دارد. 

منبع: ایرناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.