آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع شش‌هزار حلقه لاستیک بین کامیون‌داران خوزستانی
 

غلام‌عباس بهرامی‌نیا با اشاره به مطالبات صنفی رانندگان اظهارداشت: بیشترین تاثیر این موضوع بر روی بندر امام خمینی بود که طی همکاری مشترک با تشکلات حمل‌ونقل استان تعداد 180 دستگاه کامیون در بندر کار تخلیه کشتی‌ها و انتقال بار به انبارها را انجام دادند.

 این مقام مسئول در راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با تاکید بر اینکه تاکنون 70 درصد مطالبات رانندگان در زمینه بیمه، لاستیک محقق شده است، افزود: در این مدت بیش از شش‌هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی بین کامیون‌داران توزیع‌شده است.

وی به ماهیت کاری بندر امام خمینی در زمینه حمل بار و ورود کالا به کشور اشاره کرد و ادامه داد: این بندر مبدا اصلی حمل 60 درصد از کالاهای اساسی و استراتژیک کشور است.

بهرامی‌نیا خاطرنشان کرد: کارکرد پایانه این بندر فرا استانی بوده و بیش از 72 درصد حمل بار به وسیله کامیون‌های سایر استان ها انجام می‌شود.

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان تصریح کرد: به دلیل سراسری بودن اعتصابات اخیر این کامیون‌ها به استان سفر نداشتند و به همین دلیل از ظرفیت حمل‌ونقل استان استفاده شد و سعی شد تا بندر امام فعالیت حمل‌ونقلی خود را ادامه دهد.

بهرامی‌نیا خاطرنشان کرد: در کنار آن با هماهنگی که با راه‌آهن شد، بخشی از بار با حمل‌ونقل ریلی به دیگر استانها ارسال شد.

منبع: تین نیوزثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.