آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع لاستیک بر مبنای پروانه فعالیت انجام می‌شود
دبیر ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالای استان تهران با اشاره به امکان توزیع لاستیک بر مبنای پروانه فعالیت گفت: شهرداری‌ها و بخشداری‌ها جهت صدور پروانه فعالیت رانندگان درون‌شهری همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، مجتبی شیرقاضی عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران با اشاره به شیوه توزیع لاستیک در بازار اظهار داشت: توزیع لاستیک در سایت‌های سبک و سنگین انجام می‌شود که لاستیک سبک توسط نمایندگان کشوری در اتحادیه‌ها جذب می‌شود و رانندگان برای تهیه آن می‌توانند به واحدهای صنفی مراجعه کنند.

وی همچنین ادامه داد: در مورد سایت‌های سنگین نیز پیش از این بخشی توسط راهداری و بخشی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت توزیع می‌شده است اما اکنون لاستیک‌هایی که در کشور توزیع می‌شود در درون‌شهری به عهده وزارت کشور و برای برون‌شهری متولی آن وزارت راه است.

دبیر ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالای استان تهران بیان کرد: در سامانه‌ای که برای توزیع لاستیک طراحی شده رانندگان تنها نوع لاستیک را مشخص می‌کنند که اکنون علاوه بر افزایش تعداد حلقه‌های لاستیک، امکان پرداخت قسطی نیز فراهم شده است.

شیرقاضی سپس افزود: لاستیک‌ها با تخصیص ارز 4200 تومانی وارد و براساس درجه کیفیت تقسیم‌بندی می‌شوند که مقرر شده زمینه برای واردات محصولات با کیفیت برای افزایش قدرت انتخاب رانندگان فراهم شود.

وی در پایان با اشاره به مشکل سامانه در مورد لاستیک‌های درون‌شهری خاطرنشان کرد: به جهت اینکه اکنون شهرداری‌ها و بخشداری‌ها مسئول صدور پروانه فعالیت هستند بهتر است دستور داده شود که همکاری لازم را با رانندگان داشته باشند.

منبع:تنسیمثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هانکوک برنده جایزه Tyresafe’s 2020 شد


Tyresafe از هانکوک برای افزایش آگاهی از ایمنی لاستیک در دوازده ماه گذشته قدردانی کرد . هانکوک این جایزه را در سال 2019 نیز دریافت کرده بود .

مشکلات تامین تایر


دشوار شدن واردات و بسته‌شدن تدریجی در‌های ورود کالا به روی واردکنندگان تایرهای خارجی اتفاقی بود که به نفع تولیدکنندگان داخلی تایر تمام شد .

نمایندگی ها لاستیک خودرو نمی فروشند چون سودش کم است


آل سارا، عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف لاستیک فروشان و تعویض روغن تهران گفت: فروش تایر به صورت عمده توسط نمایندگی‌ها به دلیل سود پایین ۳ درصدی که ۴۰ سال است برای این صنف نعیین شده به صرفه نیست.

دلایل نابسامانی بازار لاستیک خودرو


19 میلیون لاستیک در کشور تولید و ارز آن به صورت نیمایی تامین می شود. در مورد لاستیک سبک سه و نیم میلیون حلقه در کشور مصرف داریم و ۲.۸ از طریق واردات تامین می‌شود، در حوزه لاستیک سنگین نیز از طریق سامانه اقدام به توزیع می‌کنیم.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.