آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


افزایش تولید 3000 حلقه تایر خودرو در مجتمع لاستیک یزد تا 3 سال آینده/ پیزد؛ 8 سال پیاپی صادرکننده نمونه کشور
هفتادودومین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» فرابورس به شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد اختصاص یافت و اسکندر ستوده، مدیرعامل این شرکت در آستانه عرضه اولیه سهام مجتمع صنایع لاستیک یزد، از افزایش 3000 حلقه تایر خودرو تا سال آینده خبر داد و گفت: ظرفیت تولید این مجتمع، ۳۱ هزار تن محصول در سال است و در نظر داریم ظرفیت تولید خود را توسعه دهیم.

به گزارش خبرنگار بااقتصاد، مدیرعامل پیزد، تولید تایرهای ون رادیال را جدیدترین محصول این شرکت اعلام و اظهار کرد: خط تولید تایر و تیوب دوچرخه و موتوسیکلت نیز با بهره‌گیری از دانش فنی شرکت آی‌آرسی ژاپن و همچنین تولید تایر و تیوب تایرهای بایاس سواری و وانتی با استفاده از تکنولوژی داخلی در سال 1376 افتتاح شده بود.

به گفته ستوده، حدود ۴۰ درصد از تولیدات تایر یزد به خودروسازان اختصاص دارد و سایر مقادیر تولید در اختیار ۲60 نمایندگی فروش یزد تایر قرار می‌گیرد و به صورت مویرگی در سراسر کشور و در بازار مصرف توزیع می‌شود.

مدیرعامل پیزد، به برخی اقدام‌های موثر این مجتمع تولیدی، اشاره و اظهار کرد: مجتمع همواره در راستای اصلاح و بهینه‌سازى محصولات خود اقدامات موثرى را انجام داده که از جمله بارزترین آنها تولید تایرهاى رادیال سیمى در سال ۱۳۸۵ با دریافت فناورى رسمى از یکى از مراجع اروپایى به نام وردشتاین هلند است.

ستوده همچنین کسب مقام صادرکننده نمونه کشوری در 8 سال پیاپی را یکی از افتخارات صنایع لاستیک یزد دانست و افزود: عمده سهامداران صنایع لاستیک یزد شامل، مجتمع صنعتی آرتاویل تایر با بیش از ۶۱ درصد، شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) با ۳۶ درصد و آستان قدس رضوی با بیش از ۲ درصد سهام، هستند.

به گفته ستوده، در حال حاضر بیش از ۹۲۰۰ حلقه تایر رادیال وانت و سواری به‌جز تایرهای دوچرخه و موتوسیکلت در مجتمع لاستیک یزد تولید و به بازارهای داخلی عرضه می‌شود.

منبع خبر : با اقتصاد

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

آغاز فعالیت پیرلی بعد از قرنطینه اجباری در ایتالیا


پیرلی روز دوشنبه ، 4 ماه می با انجام اقدامتی برای حفظ سلامتی و ایمنی کارمندان ، فعالیت مجدد خود را شروع کرد . این شرکت با همکاری دانشگاهی در میلان با مشخص کردن پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری و محافظت از کارمندان در برابر بیماری کوید 19 همکاری کرد.

تولید حدود ۱۶ هزار تن تایر و تیوب در فروردین ماه


بررسی آمارهای تایرسازان کشور حاکی از تولید ۱۵ هزار و ۹۴۳ تن انواع تایر و تیوب در فروردین ماه امسال است.

تولید کارخانه بارز کردستان روزانه به ۲۰ هزار حلقه لاستیک می رسد


سنندج - ایرنا - مدیرعامل گروه صنعتی بارز گفت: تولید کارخانه لاستیک بارز در کردستان تا پایان سال جاری به ۲۰ هزار حلقه انواع تایر وسایل نقلیه در روز افزایش پیدا می کند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.