آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع بیش از ۷۰۰۰ لاستیک میان رانندگان البرزی
 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز از توزیع بیش از هفت هزار حلقه لاستیک میان رانندگان استان در دو حوزه بار و مسافر خبر داد.
مهرداد جهانی از توزیع لاستیک میان رانندگان البرزی خبر داد و گفت: طی شش‌ماهه گذشته بیش از هفت هزار حلقه لاستیک توزیع‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه هفت هزار و ۲۲۴ حلقه لاستیک در بخش بار و مسافر میان رانندگان استان توزیع‌شده است، گفت: پیگیری‌های لازم در وزارت راه و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور انجام شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به اینکه تعداد ناوگان استان تعیین می‌شود و سپس لاستیک‌ها توزیع می‌شود، گفت: سهمیه لاستیک تخصیصی در هر استان بر اساس نیازسنجی تعیین و از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام می‌شود.

جهانی اضافه کرد: سهمیه لاستیک‌های هر استان با هماهنگی انجمن‌های صنفی رانندگان میان متقاضیان توزیع می‌شود که این روند در استان همچنان ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از اجرای طرح نرخ‌گذاری حمل کالا بر اساس تن - کیلومتر خبر داد و گفت: از یکم آذرماه جاری نرخ‌های حمل و بار بر اساس تن-کیلومتر محاسبه‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز تأکید کرد: در جلسه‌ای با حضور سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و رئیس کانون رانندگان و دبیر انجمن صنفی کامیون داران کشور و نمایندگان فنی آنان مقررشده است نرخ شاخص بر مبنای هر تن-کیلومتر هزار و ۳۳ ریال و ضرایب مسافت به استان‌ها اعلام شود.

منبع: خبرگزاری مهرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.