آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


راننده کامیون‌ها در خراسان شمالی، چشم انتظار توزیع لاستیک
 

«سعید سبحانی» معاون اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌شمالی نیز با اشاره به این‌که شمار کامیون‌های دارای کارت هوشمند در این استان 4000 دستگاه است، گفت: تاکنون 2720 حلقه لاستیک در میان کامیون‌های استان توزیع شده است.

وی با بیان این‌که در گذشته حواله‌های لاستیک تحویل انجمن صنفی رانندگان می‌شد و این انجمن امر توزیع را در میان کامیون‌ها انجام می‌داد، تصریح کرد: اما آنقدر شکایت رانندگان از این انجمن در استان زیاد شد که از ابتدای ماه جاری اداره‌کل مجبور شد تا خود اسامی را به انجمن صنفی اعلام و این انجمن فقط لاستیک را تحویل راننده کامیون دهد.

سبحانی توضیح داد: شمار فراوانی از رانندگان به این اداره‌کل مراجعه کرده و اعلام می‌کردند که انجمن صنفی لاستیک را به کامیون‌هایی تحویل داده که هم‌اکنون نیاز مبرم نداشته و یا به آشنایان تحویل داده شده است.

وی افزود: این اداره‌کل برای این‌که جلوی گلایه و اعتراضات را بگیرد، لاستیک‌ها را تنها بر اساس پیمایش مسافت توزیع می‌کند.

این مقام مسئول در پاسخ به این پرسش که اگر راننده‌ای نیاز جدی به لاستیک داشته باشد و شاید در این فاصله نزدیک نوبت وی برای تحویل لاستیک تعاونی نباشد، آیا لاستیک تحویل وی می‌شود؟ گفت: این اداره‌کل تنها بر اساس مسافت طی شده توسط کامیون لاستیک‌ها را توزیع می‌کند.

وی یادآور شد: ممکن است اگر اعلام کنیم در ابتدا لاستیک به کامیون‌هایی اعطا می‌شود که لاستیک آن‌ها خراب است، در این میان شماری از فرصت استفاده کرده و برای دریافت لاستیک، لاستیک‌های نو را از کامیون جدا کرده و لاستیک خراب را در زیر کامیون قرار دهند، بنابراین مجبوریم فقط بر اساس پیمایش مسافت آن‌ها را توزیع کنیم.

منبع: ایسناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.