آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


رفع مشکل تایر کامیون داران همدان
 

مجید زرین دلاور  اظهار داشت: از یک ماه گذشته تاکنون پنج هزار و 500 حلقه لاستیک بین کامیون داران استان توزیع شده است و این روند ادامه دارد.

وی افزود: در پی اقدامات خوب و به موقع دولت درباره کاهش تعرفه واردات و عوارض گمرکی لاستیک و اختصاص ارز دولتی، قیمت تمام شده این محصول کاهش پیدا کرد.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از لاستیک مورد نیاز خودروهای سنگین از طریق واردات تامین می شود.

زرین دلاور با بیان اینکه کار توزیع لاستیک توسط اداره کل حمل و نقل جاده ای و راهداری استان انجام می شود، اضافه کرد: لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل درون شهری نیز توسط صنعت، معدن و تجارت صورت می گیرد.

در حال حاضر 12 هزار و 137 ناوگان حمل ‌و نقل عمومی کالا با بیش از 19 هزار راننده فعال در این حوزه مشغول به خدمت هستند.

منبع: ایرناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.