آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


میشلن در نمایشگاه صنعت تایر در سال 2020 به عنوان برترین تولید کننده تایر جایزه دریافت کرد
میشلن در نمایشگاه صنعت تایر در سال 2020 به عنوان برترین تولید کننده تایر جایزه دریافت کرد

میشلن برای دومین سال پیاپی در نمایشگاه فناوری تایر 2020 در هانوفر آلمان ، جایزه بهترین تولید کننده تایر را دریافت کرد . این جایزه نشانه پیشرفت میشلن از لحاظ عملکرد و طول عمر محصولاتش است . گروه میشلن در مصاحبه ای مطبوعاتی اعلام کرد : گروه میشلن این عقیده را دارد که تایر ها را در هر شرایط آزمایش می کند و این آزمایشات تا سال 2024 اجباری خواهد کرد.

این جایزه توسط ، یک هیئت از کارشناسان این صنعت ، تولیدکنندگان حرفه ای تایر ، تولیدکنندگان خودرو ، دانشگاهها و پژوهشگران این صنعت به تیم میشلن اعطا شد.

 

تایر های بدون هوا آپتیس (Uptis)

جوایز زیاد و معتبری در سال 2019 به میشلن اعطا شد است . تایر بدون هوا آپتیس که توسط میشلین ساخته شده است ، جایزه نوآوری تکنولوژی را در صنعت تایر و در سال 2020 دریافت کرد.
نمونه اولیه آپتیس در سال 2019 رونمایی شد و در سال 2020  به خاطر پیشرفت های استثنایی این فن آوری جایزه دریافت کرد  . این تایر خطرات ناشی از سوراخ شدن را از بین می برد و همچنین مزایای قابل توجهی را ارائه می دهد که باعث می شود رانندگان در طول سفرهای خود آرامش بیشتری داشته باشند . علاوه بر این ، این امکان را به مدیران و متخصصان این صنعت می دهد تا بتوانند بهره وری در تجارت خود را بهینه تر کنند و همچنین از نظر مصرف مواد اولیه می توان صرفه جویی قابل توجهی را انجام داد ، که این باعث کاهش ضایعات شده و برای محیط زیست مناسب است.
فلورنت منگوکس مدیرعامل میشلن می گوید : این افتخار بزرگی است كه برای دومین سال پیاپی جایزه بهترین سازنده تایر سال را ، برای اولین بار در تاریخ این جوایز دریافت می کنیم.  ترکیب این دو عنوان معتبر همراه با جوایز نوآوری آپتیس ، به اهداف استراتژیک این گروه جهت می دهد . به طور مشخص این باعث افتخار همه ما در میشلن است ، که نشان از تلاش و اهمیت ما برای کارهایی که از نظر نوآوری و سازگاری با محیط زیست انجام می دهیم ، می باشد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هانکوک برنده جایزه Tyresafe’s 2020 شد


Tyresafe از هانکوک برای افزایش آگاهی از ایمنی لاستیک در دوازده ماه گذشته قدردانی کرد . هانکوک این جایزه را در سال 2019 نیز دریافت کرده بود .

مشکلات تامین تایر


دشوار شدن واردات و بسته‌شدن تدریجی در‌های ورود کالا به روی واردکنندگان تایرهای خارجی اتفاقی بود که به نفع تولیدکنندگان داخلی تایر تمام شد .

نمایندگی ها لاستیک خودرو نمی فروشند چون سودش کم است


آل سارا، عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف لاستیک فروشان و تعویض روغن تهران گفت: فروش تایر به صورت عمده توسط نمایندگی‌ها به دلیل سود پایین ۳ درصدی که ۴۰ سال است برای این صنف نعیین شده به صرفه نیست.

دلایل نابسامانی بازار لاستیک خودرو


19 میلیون لاستیک در کشور تولید و ارز آن به صورت نیمایی تامین می شود. در مورد لاستیک سبک سه و نیم میلیون حلقه در کشور مصرف داریم و ۲.۸ از طریق واردات تامین می‌شود، در حوزه لاستیک سنگین نیز از طریق سامانه اقدام به توزیع می‌کنیم.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.