آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


PSI به چه معناست؟
"PSI"  مخفف  (pounds per square inch) میباشد. در واقع "PSI"  واحد استاندارد اندازه گیری فشار هوا است. هنگام اندازه گیری فشار باد تایر هر"PSI"  برابر است با فشار هوا بر روی یک منطقه ی 1 اینچی از لاستیک (تایر).

فشار هوای عادی یک تایر حدود "32PSI" است. با این حال فشار هوای لاستیک (تایر) میتواند با تغییر سایز لاستیک (تایر) و نوع آن تغییر کند. بنابراین دانستن "PSI"  تایر قبل از پر کردن باد آن لازم و ضروری است. "PSI"  توصیه شده ی هر ماشین را میتوان از کتابچه ی راهنمای آن و یا از روی برچسب  کنار درب راننده جستجو کرد. یک تایر را هیچ گاه نباید بیشتر از"5PSI"  (یعنی بیش از میزان توصیه شده) پر کرد. اگر تایر(لاستیک) بیشتر از این مقدار پر شود احتمال سایش زودرس و نقص ایمنی آن بالا میرود.

برای مثال در حالتی که توصیه تولید کننده ی اتومبیل یا لاستیک(تایر) برای فشار باد حدود "30PSI"  باشد، باد کردن لاستیک (تایر) تا حدود "35PSI"  ممکن است باعث افزایش احتمال ساییدگی نامتقارن و سایر اشکالات شود. پس در نهایت اینکه اگر این شاخص بالا باشد احتمال ترکیدن لاستیک نیز بالا میرود.

برای مطالعه ی بیشتر اینجا کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.