آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


PSI به چه معناست؟
"PSI"  مخفف  (pounds per square inch) میباشد. در واقع "PSI"  واحد استاندارد اندازه گیری فشار هوا است. هنگام اندازه گیری فشار باد تایر هر"PSI"  برابر است با فشار هوا بر روی یک منطقه ی 1 اینچی از لاستیک (تایر).

فشار هوای عادی یک تایر حدود "32PSI" است. با این حال فشار هوای لاستیک (تایر) میتواند با تغییر سایز لاستیک (تایر) و نوع آن تغییر کند. بنابراین دانستن "PSI"  تایر قبل از پر کردن باد آن لازم و ضروری است. "PSI"  توصیه شده ی هر ماشین را میتوان از کتابچه ی راهنمای آن و یا از روی برچسب  کنار درب راننده جستجو کرد. یک تایر را هیچ گاه نباید بیشتر از"5PSI"  (یعنی بیش از میزان توصیه شده) پر کرد. اگر تایر(لاستیک) بیشتر از این مقدار پر شود احتمال سایش زودرس و نقص ایمنی آن بالا میرود.

برای مثال در حالتی که توصیه تولید کننده ی اتومبیل یا لاستیک(تایر) برای فشار باد حدود "30PSI"  باشد، باد کردن لاستیک (تایر) تا حدود "35PSI"  ممکن است باعث افزایش احتمال ساییدگی نامتقارن و سایر اشکالات شود. پس در نهایت اینکه اگر این شاخص بالا باشد احتمال ترکیدن لاستیک نیز بالا میرود.

برای مطالعه ی بیشتر اینجا کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.