آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


نماد
بسیاری از مردم فکر میکنند این علامت به معنای این است که لاستیک (تایر) آنها فقط مناسب شرایط برفی و زمستانی میباشد. در صورتی که این دو نماد معنای متفاوتی دارند. این علامت گذاری به این معناست که لاستیک (تایر) شما چهارفصل است و همچنین برای استفاده در گل ولای و برف نیز توسط انجمن تولیدکنندگان لاستیک (RMA) تائید شده است.

نماد گِل + برف (M+S) درج شده روی دیواره ی لاستیک (تایر) توسط RMA طبق استانداردهای لاستیک (تایر) آزمایش شده است تا از چسبندگی آنها در برف اطمینان حاصل شود. تولیدکنندگان لاستیک (تایر) بیشتر از این نماد اختصاری برای نشان دادن سطح توانایی و کشش لاستیک (تایر) در برف و گل و لای استفاده میکنند. علیرغم معنایی که این نماد دارد، این لاستیک (تایر) ها نه به طور تخصصی برای برف طراحی شده اند و نه به طور تخصصی برای گل و لای. به طور کلی باید گفت که استفاده از این نوع لاستیک (تایر) ها در تمامی فصول سال بلامانع است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.