از دیروز تا به امروز!
از دیروز تا به امروز لاستیک

 

در نگاه اول ممکن است لاستیک خیلی پیچیده به نظرنرسد. شاید تعریف ما از لاستیک یک نوار پهن ضخیم مشکی رنگی است که درون آن با هوا پر شده است.این طور نیست؟! در واقع ظاهر این سازه شاید همین را به ما می رساند. ولی ماجرا آنقدر ها هم ساده نیست.

اگر تمایل دارید در مورد نحوه ی ساخت لاستیک و مواد تشکیل دهنده ی آن بدانید، میتوانید به مقاله های زیر مراجعه کنید:

مواد تشکیل دهنده ی تایر

آناتومی لاستیک

امروزه تولیدکنندگان تایر به مفاهیم کاملا جدیدی در حوزه ی تولید لاستیک دست یافته اند. عملکرد تولید این سازه همواره رو به رشد بوده و همیشه در تسهیل فرایند رانندگی و فراهم اوردن امنیت موثر بوده است. الزامات و الویت هایی مثل قیمت مناسب، تولید با کیفیت و حفاظت از محیط زیست باعث شده اند تا تمرکز و دقت طراحان و تولید کنندگان لاستیک بیشتر و بیشتر شود.تولیدکنندگان به آینده ی این صنعت بسیار امیدوار هستند و چشم انداز خوبی را برای آن پیش بینی میکنند.

تغییرات و نوآوری های تکنولوژیک در هر صنعتی اهمیت دارد و همواره نقش پیش رونده ای را بردوش داشته است. این نوآوری تکتولوژیک از هر نظر برمحصول نهایی تاثیرمیگذارد. لاستیک های اولیه کاملا ضخیم و سفت ساخته میشدند به طوری که انعطاف پذیری آنها بسیار کم بود. اما در نسل جدید لاستیک ها همه چیز کاملا متفاوت است. برای روشن تر شدن این موضوع شمارا با نسل جدید تایرهای میشلین و کنتیننتال آشنا خواهیم کرد.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0