آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


از دیروز تا به امروز!
از دیروز تا به امروز لاستیک

 

در نگاه اول ممکن است لاستیک خیلی پیچیده به نظرنرسد. شاید تعریف ما از لاستیک یک نوار پهن ضخیم مشکی رنگی است که درون آن با هوا پر شده است.این طور نیست؟! در واقع ظاهر این سازه شاید همین را به ما می رساند. ولی ماجرا آنقدر ها هم ساده نیست.

اگر تمایل دارید در مورد نحوه ی ساخت لاستیک و مواد تشکیل دهنده ی آن بدانید، میتوانید به مقاله های زیر مراجعه کنید:

مواد تشکیل دهنده ی تایر

آناتومی لاستیک

امروزه تولیدکنندگان تایر به مفاهیم کاملا جدیدی در حوزه ی تولید لاستیک دست یافته اند. عملکرد تولید این سازه همواره رو به رشد بوده و همیشه در تسهیل فرایند رانندگی و فراهم اوردن امنیت موثر بوده است. الزامات و الویت هایی مثل قیمت مناسب، تولید با کیفیت و حفاظت از محیط زیست باعث شده اند تا تمرکز و دقت طراحان و تولید کنندگان لاستیک بیشتر و بیشتر شود.تولیدکنندگان به آینده ی این صنعت بسیار امیدوار هستند و چشم انداز خوبی را برای آن پیش بینی میکنند.

تغییرات و نوآوری های تکنولوژیک در هر صنعتی اهمیت دارد و همواره نقش پیش رونده ای را بردوش داشته است. این نوآوری تکتولوژیک از هر نظر برمحصول نهایی تاثیرمیگذارد. لاستیک های اولیه کاملا ضخیم و سفت ساخته میشدند به طوری که انعطاف پذیری آنها بسیار کم بود. اما در نسل جدید لاستیک ها همه چیز کاملا متفاوت است. برای روشن تر شدن این موضوع شمارا با نسل جدید تایرهای میشلین و کنتیننتال آشنا خواهیم کرد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.