مناسب ترین لاستیک برای جک اس 5 (S5)
مناسب ترین لاستیک برای جک اس 5 (S5)

کرمان موتور این شرکت ایرانی با ورود جک S5 در این بازار پر هیاهو توانست بخشی از نبض بازار شاسی بلند ها را در دست بگیرد و بی شک در این مورد خوب هم عمل کرد. جک اس۵ در سال ۱۳۹۴ به بازار کشور عرضه شد. نام اصلی کمپانی جک در کشورچین، جی ای سی(JAC) است که در ایران آن را به جک میشناسند. جک s5 در کرمان موتور فقط با یک نمونه ارائه می شود(دو لیتری که به توربوشارژ تجهیز شده است)جک s5 نخستین محصول کمپانی جی ای سی است که موفق شده ۵ ستاره ایمنی را از موسسه چینی NCAP بگیرد.

لاستیک استاندارد این خودرو سایز 225/55/18 در نظر گرفته شده وامکان انتخاب و جایگزینی سایز های پهن تر نیز وجود دارد ولی معمولا این کار توصیه نمی شود چراکه سایز لاستیک فابریک به اندازه ی کافی پهن می باشد. در هر صورت در صورت تمایل میتوانید سایز را به 235/50/18 و یا به 235/55/18 تغیر دهید.در حال حاضر تنوع بسیار خوبی از برند های معتبر بین المللی در سایز های مناسب این خودرو در بازار ایران در دسترس هستند، از میشلین و تیگار اروپایی تا سومیتومو ژاپنی و نکسن و هانکوک کره ای و تراینگل چین.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0