آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


۵ نکته مفید هنگام تعویض و استفاده از لاستیک‌های زمستانی
تعویض لاستیک زمستانی

موارد قابل توجه زیادی در رانندگی جاده دخیل هستند یکی از آن ها برف است. حقایقی غیر قابل‌ رد کردن درمورد لاستیک ‌های زمستانی وجود دارد که هنگامی که دمای هوا در مکانی که سکونت دارید به زیر۷درجه سانتی‌گراد رسید، موقع استفاده از این نوع لاستیک ‌هاست.
در نظر داشته باشید که منظور ما از لاستیک ‌های زمستانی، لاستیک‌ های برفی است. این لاستیک ها حتی در مسیرهای خشک نیز کشش بهتری را دارند. هنگامی که لاستیک‌های خود را با تغییر فصل عوض می‌کنید توصیه‌هایی لازم است که ما آن‌ها را برای شما بازگو میکنیم.

رعایت ایمنی
هرگاه لاستیک های خودرا تعویض میکنید این موضوع اهمیت دارد که کار تعویض را باید با ایمنی و با استفاده از ابزار درست انجام دهید. درصورتی که این کار را در خانه انجام میدهید، استفاده از جک‌های کفی برای تحمل وزن خودرو ضروری است. بهتر است که در ابتدا تنها یک بخش از خودرو را بلند کرده و لاستیک آن بخش را تعویض کنید. با استفاده از آچار چرخ و در دو مرحله پیچ‌ها را باز کرده و لاستیک را خارج کنید.

شرایط چرخ‌ها و لاستیک‌های خودرو را بررسی کنید
این موضوع درباره‌ی هر دو نوع لاستیک صدق می‌کند. استفاده از لاستیک‌های زمستانی باعث افزایش طول عمر هر دو مجموعه‌ی لاستیک‌ها خواهد شد هرچند ساییدگی هنوز هم وجود خواهد داشت. سایش معمولی با سرعتی یکسان و معمولاً در کل لاستیک دیده می‌شود درحالی‌که ساییدگی ناصاف به علت مشکلات سیستم تعلیق و تنظیم نبودن باد لاستیک‌ها در یک‌طرف دیده شود.

برچسب‌گذاری لاستیک در حال اتمام
هنگامی که لاستیک شما درحال پایان عمر خود می باشد فراموش نکنید که آن‌ها را برچسب‌ گذاری کنید. نوشته ‌ای کوتاه مانند چپ جلو و یا راست عقب می‌تواند کمک بسیار خوبی باشد؛ هنگامی که می‌خواهید دوباره از مجموعه لاستیک‌ها استفاده کنید با این راهکار خوب میدانید که کدام لاستیک باید تعویض شود. همچنین چرخاندن لاستیک‌ها نیز در طی چند ماهی که استفاده نمی‌شوند اهمیت دارد.

بازدیدی بصری از خودرو داشته باشید
برای تشخیص بعضی مشکلات خودروی خود ملزم نیستید که به مکانیک مراجعه کنید. هنگامی که لاستیک‌ها را عوض می‌کنید نگاهی دقیق به سیستم تعلیق و ترمز بیندازید تا مشکلات احتمالی را بیابید. قطعه هایی مانند لوله‌های ترمز، بوش‌ها و… را برای تشخیص شکستگی‌ها و نشتی‌های احتمالی چک کنید.

لاستیک‌ها را به‌طور مناسب نگهداری کنید
هنگامی که لاستیک‌ ها را عوض کردید طرز نگهداری کردن درست از لاستیک ‌های استفاده نشده مهم است. اطمینان یابید که لاستیک‌ها تمیز باشند و پیش از اینکه آن‌ها را داخل کیسه‌ های غیرقابل نفوذ هوا قرار دهید از خشک شدن آن‌ها مطمئن شوید. این کار طول عمر لاستیک‌ها را افزایش می‌دهد. لاستیک‌ها را در مکانی خشک و خنک و تا حد امکان دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.