آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


صدای لاستیک(تایر)
 

صدای لاستیک (تایر) میتواند از عوامل و متغیرهای مختلفی ناشی شود. یکی از آنها صدای آج در برخورد با جاده است. علت دیگر صدا میتواند ناشی از هوای فشرده شده ی درون شیارهای آج باشد. انواع مختلف آج و همینطور جنس آج باعث ایجاد صدا میشود و زمانی که آج از بین میرود نوع صدا متفاوت میشود. برای مثال، صدای لاستیک (تایر) در خودروهای سنگین تر به مراتب بیشتر و آزاردهنده تر است و در ماشین های مسابقه معمولا لاستیک (تایر) ها کم صدا تر میباشند.

بسیاری از شرکت ها در صدد تولید لاستیک (تایر)های اختصاصی خود هستند. به عنوان مثال شرکت بریجستون لاستیکی (تایری) با نام " TURANZ " را تولید کرد. از ویژگی های بارز این لاستیک (تایر) میتوان به شکل به خصوص آج هایش اشاره کرد. این آج ها به صورتی طراحی شدند که مانع ورود فشار هوا به داخل لاستیک (تایر) میشوند و همین امر در نهایت باعث کاهش صدای لاستیک (تایر) میشود.

اگر لاستیک (تایر) ماشین شما صدا میدهد و این مسئله زیاد تکرار میشود حتما علت آن را بررسی نمایید. شما میبایست از یک سری از موارد اطمینان حاصل کنید. یکی از این موارد حصول اطمینان از بالانس بودن ماشین میباشد. در وحله ی دوم رینگ ها را بررسی کنید. گاهی اوقات رینگ کج و یا خم میشود. و در آخر، باید از نحوه ی قرار گرفتن و جهت لاستیک (تایر) مطلع شویم. همین چک آپ کردن های ساده میتواند شما را در یافتن عامل اصلی صدا کمک نماید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.