آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


صدای لاستیک(تایر)
 

صدای لاستیک (تایر) میتواند از عوامل و متغیرهای مختلفی ناشی شود. یکی از آنها صدای آج در برخورد با جاده است. علت دیگر صدا میتواند ناشی از هوای فشرده شده ی درون شیارهای آج باشد. انواع مختلف آج و همینطور جنس آج باعث ایجاد صدا میشود و زمانی که آج از بین میرود نوع صدا متفاوت میشود. برای مثال، صدای لاستیک (تایر) در خودروهای سنگین تر به مراتب بیشتر و آزاردهنده تر است و در ماشین های مسابقه معمولا لاستیک (تایر) ها کم صدا تر میباشند.

بسیاری از شرکت ها در صدد تولید لاستیک (تایر)های اختصاصی خود هستند. به عنوان مثال شرکت بریجستون لاستیکی (تایری) با نام " TURANZ " را تولید کرد. از ویژگی های بارز این لاستیک (تایر) میتوان به شکل به خصوص آج هایش اشاره کرد. این آج ها به صورتی طراحی شدند که مانع ورود فشار هوا به داخل لاستیک (تایر) میشوند و همین امر در نهایت باعث کاهش صدای لاستیک (تایر) میشود.

اگر لاستیک (تایر) ماشین شما صدا میدهد و این مسئله زیاد تکرار میشود حتما علت آن را بررسی نمایید. شما میبایست از یک سری از موارد اطمینان حاصل کنید. یکی از این موارد حصول اطمینان از بالانس بودن ماشین میباشد. در وحله ی دوم رینگ ها را بررسی کنید. گاهی اوقات رینگ کج و یا خم میشود. و در آخر، باید از نحوه ی قرار گرفتن و جهت لاستیک (تایر) مطلع شویم. همین چک آپ کردن های ساده میتواند شما را در یافتن عامل اصلی صدا کمک نماید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر هانکوک بر روی خودرو جدید مینی کوپر


هانکوک ، تایر Ventus S1 Evo Z جدید خود را به زودی با عملکرد فوق العاده فوق العاده بالا ( UUHP ) ارائه خواهد داد .

رونمایی هانکوک از تایر لافن G FIT 4S


سازنده ی تایر هانکوک از اضافه شدن تایر جدید تمام فصل برای خودروهای سواری و شاسی بلند های کوچک و متوسط به سبد محصولات تجاری برند زیر مجموعه خود با نام G FIT 4S لافن خبر می دهد.

میشلن خط تولید لاستیک "سازگار با محیط زیست" را در اروپا راه اندازی کرد


میشلن از لاستیک سازگار با محیط زیست خود که e-Primacy نامیده می شود رونمایی کرد و قصد دارد این محصول را بزودی به بازار عرضه کند.

فیات از خودرو تمام برقی جدید 500 خود رونمایی کرد


در تاریخ 4 مارس 2020 ، فیات تولید کننده خودروی ایتالیایی ، اعلام کرد که مدل cinquecento خود را به دنیای برقی می برد ، این شرکت پیش از این 500 la prima cabrio رونمایی کرده بود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.