آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !
گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند .  بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

قرار بود  گودیر جدیدترین تایر مفهومی خود را در نمایشگاه خودروی 2020 ژنو به نمایش بگذارد که این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا کنسل شد از این رو کمپانی گودیر به صورت آنلاین از این تایر رونمایی کرد.
این تایر هوشمند از یک قاب سبک و احیا کننده ، قابل بارگیری مجدد و قابل تجزیه تشکیل شده که در صورت لزوم و براساس موقعیت راننده ، خودرو ، و اینکه در چه فصلی رانندگی می شود و سفر راننده تا چه مدت طول می کشد ، خود را بر روی بدنه بازسازی کند.

همه رانندگان برای حفظ لاستیک های خود باید هسته موجود در تایر را با کپسول های مناسب پر کنند ، که هر کدام از آنها با یک مایع ترکیبی پر شده است و در صورت نیاز به آج تبدیل می شود.  این مایع توسط الیافی که از ابریشم عنکبوت الهام گرفته شده و یکی از قویترین مواد بیولوژیکی در طبیعت است ساخته شده و این اطمینان را حاصل می کند که این مواد از دوام و پایداری مناسبی برخوردار هستند.

در نمایشگاه خودروی ژنو سال گذشته ، گودیر تایر Aero  که قبل تر ویدئویی در وب سایت هایپرتایر راجع به آن منتشر کرده بودیم ، رونمایی کرد ، که یک تایر مفهومی و مجهز به روتور (یک جزء متحرک از یک سیستم الکترومغناطیسی در موتور الکتریکی ) است که نه برای خودروهای معمولی بلکه برای خودروهای های پرنده و خودران آینده طراحی شده استچند ماه بعد در اجلاس Movin'On در مونترال ، میشلن نیز نسخه خود را از تایرهای هوایی به نمایش گذاشت . تایر شارژ مجدد گودیر (Goodyear recharge) ، قابلیت سوراخ شدن ندارد و مستحکم است .

چه لاستیک ها خود ترمیم شوند و چه ترمیم نشوند ، احتمالاً رانندگان در آینده نیازی به تعویض لاستیک های خود نخواهند داشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

همکاری هانکوک با آمازون برای توسعه یک تکنولوژی


شرکت هانکوک در تلاش است از سیستم VCD که آن را الگویی پیش بینی کننده برای خواص ترکیب تایرها ، با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ می داند ، در صنعت خود استفاده کند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.