آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !
گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند .  بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

قرار بود  گودیر جدیدترین تایر مفهومی خود را در نمایشگاه خودروی 2020 ژنو به نمایش بگذارد که این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا کنسل شد از این رو کمپانی گودیر به صورت آنلاین از این تایر رونمایی کرد.
این تایر هوشمند از یک قاب سبک و احیا کننده ، قابل بارگیری مجدد و قابل تجزیه تشکیل شده که در صورت لزوم و براساس موقعیت راننده ، خودرو ، و اینکه در چه فصلی رانندگی می شود و سفر راننده تا چه مدت طول می کشد ، خود را بر روی بدنه بازسازی کند.

همه رانندگان برای حفظ لاستیک های خود باید هسته موجود در تایر را با کپسول های مناسب پر کنند ، که هر کدام از آنها با یک مایع ترکیبی پر شده است و در صورت نیاز به آج تبدیل می شود.  این مایع توسط الیافی که از ابریشم عنکبوت الهام گرفته شده و یکی از قویترین مواد بیولوژیکی در طبیعت است ساخته شده و این اطمینان را حاصل می کند که این مواد از دوام و پایداری مناسبی برخوردار هستند.

در نمایشگاه خودروی ژنو سال گذشته ، گودیر تایر Aero  که قبل تر ویدئویی در وب سایت هایپرتایر راجع به آن منتشر کرده بودیم ، رونمایی کرد ، که یک تایر مفهومی و مجهز به روتور (یک جزء متحرک از یک سیستم الکترومغناطیسی در موتور الکتریکی ) است که نه برای خودروهای معمولی بلکه برای خودروهای های پرنده و خودران آینده طراحی شده استچند ماه بعد در اجلاس Movin'On در مونترال ، میشلن نیز نسخه خود را از تایرهای هوایی به نمایش گذاشت . تایر شارژ مجدد گودیر (Goodyear recharge) ، قابلیت سوراخ شدن ندارد و مستحکم است .

چه لاستیک ها خود ترمیم شوند و چه ترمیم نشوند ، احتمالاً رانندگان در آینده نیازی به تعویض لاستیک های خود نخواهند داشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.