آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !
گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند .  بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

قرار بود  گودیر جدیدترین تایر مفهومی خود را در نمایشگاه خودروی 2020 ژنو به نمایش بگذارد که این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا کنسل شد از این رو کمپانی گودیر به صورت آنلاین از این تایر رونمایی کرد.
این تایر هوشمند از یک قاب سبک و احیا کننده ، قابل بارگیری مجدد و قابل تجزیه تشکیل شده که در صورت لزوم و براساس موقعیت راننده ، خودرو ، و اینکه در چه فصلی رانندگی می شود و سفر راننده تا چه مدت طول می کشد ، خود را بر روی بدنه بازسازی کند.

همه رانندگان برای حفظ لاستیک های خود باید هسته موجود در تایر را با کپسول های مناسب پر کنند ، که هر کدام از آنها با یک مایع ترکیبی پر شده است و در صورت نیاز به آج تبدیل می شود.  این مایع توسط الیافی که از ابریشم عنکبوت الهام گرفته شده و یکی از قویترین مواد بیولوژیکی در طبیعت است ساخته شده و این اطمینان را حاصل می کند که این مواد از دوام و پایداری مناسبی برخوردار هستند.

در نمایشگاه خودروی ژنو سال گذشته ، گودیر تایر Aero  که قبل تر ویدئویی در وب سایت هایپرتایر راجع به آن منتشر کرده بودیم ، رونمایی کرد ، که یک تایر مفهومی و مجهز به روتور (یک جزء متحرک از یک سیستم الکترومغناطیسی در موتور الکتریکی ) است که نه برای خودروهای معمولی بلکه برای خودروهای های پرنده و خودران آینده طراحی شده استچند ماه بعد در اجلاس Movin'On در مونترال ، میشلن نیز نسخه خود را از تایرهای هوایی به نمایش گذاشت . تایر شارژ مجدد گودیر (Goodyear recharge) ، قابلیت سوراخ شدن ندارد و مستحکم است .

چه لاستیک ها خود ترمیم شوند و چه ترمیم نشوند ، احتمالاً رانندگان در آینده نیازی به تعویض لاستیک های خود نخواهند داشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

مدیریت انرژی میشلن


در حال حاضر برای محافظت از زمین ما نیاز داریم تا بیشتر از هر زمان دیگر ، انتشار CO2 را کاهش دهیم . آیا میدانید در سال 2019 با افزایش جمعیت و نیازهای روز افزون آنها بیش از 40 میلیارد تن CO2 منتشر شده است؟

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.