آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال
دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است. شرکت های حمل و نقل بزرگی مانند : اوبر ، بوئینگ و ایرباس نیز در مسابقه eVTOL حضور دارند .

شرکت SkyDrive که یکی از جدیدترین استارتاپ های خودرو پرنده در ژاپن می باشد به تازگی  از خودرو SD-XX خود رونمایی کرده است .

Tomohiro fukuzawa مدیر عامل SkyDrive  و یکی از مهندسان سابق تویوتا توضیح داد : تاریخ نشان داده است که در هر قرن انقلاب هایی در جا به جایی رخ داده است . تقریباً 100 سال پیش هنری فورد با تولید مدل T ، صنعت خودرو را متحول کرد و این به معنی است که ما برای تحول بعدی آماده هستیم.

ما در نظر داریم پروازهای اولیه را در شهرهای بزرگ مانند : اوساكا و یا توكیو را و از طریق دریا راه اندازی کنیم ، زیرا شروع پرواز به طور ناگهانی برای همه افراد بسیار پر ریسک است.

fukuzawa معتقد است كه تا سال 2050 ، مردم ژاپن می توانند با خودرو SD-XX متعلق به SkyDrive که در اوایل سال جاری آزمایش شده است ، فقط در 10 دقیقه در 23 بخش توكیو پرواز كنند .

این خودرو پرنده در حال حاضر مجوزهای رسمی را برای یک پرواز آزمایشی در فضای باز کسب کرده است و ادعا می شود که کوچکترین eVTOL در جهان است و از نظر اندازه مشابه خودروهای پرنده بدون سرنشین ( پهباد ) است ، این مدل با سرعت 100 کیلومتر در ساعت پرواز می کند .

fukuzawa گفت : من از چشم انداز آینده بسیار هیجان زده ام ، به این دلیل که ما می خواهیم شاهد پیشرفت بزرگی در حمل و نقل باشیم که در تاریخ بشر ، بسیار نادر است . حدود 100 سال از تولید اولین مدل خودرو فورد می گذرد و ما قصد داریم در سال 2023 یک سرویس تاکسی هوایی را ارائه دهیم و راه رسیدن به هر نقطه را بدون نیاز به جاده یا مسیر قطار هموار کنیم . ما رقبای زیادی در اروپا و ایالات متحده داریم اما ما می خواهیم خودرویی را تولید کنیم که سواری راحت "با کیفیت ژاپن" را ارائه دهد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.