دریافت حواله تایرهای سنگین و نیمه سنگین ( به روز شده )
در اردیبهشت ماه سال جاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد به دلیل شیوع و همه گیری بیماری کرونا جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و حفظ سلامت و ایمنی ، از این پس رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین از مراجعه حضوری اجتناب کرده و با ورود به سامانه درخواست خود را برای رزرو و دریافت حواله ثبت کنند .

وزارت صنعت، معدن و تجارت سامانه kala.ntsw.ir را جهت توزیع سیستمی تایر راه اندازی کرد. رانندگان ناوگان سنگین و نیمه سنگین  بخصوص رانندگانی که کارت هوشمند و یا پروانه فعالیت درون شهری نیز ندارند، می توانند بعد از ثبت درخواست حواله و دریافت تاییدیه اقدام به خرید تایر موردنظر نمایند. برای راهنمایی بیشتر از نحوه ثبت درخواست حواله در اینجا کلیک کنید.  بعد از دریافت حواله و موجودی از طریق سامانه، رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین می توانند با همراه داشتن مدارک لازم مانند : مدارک شخصی مالک (کارت ملی)، برگه سبز خودرو و حواله و همچنین کپی آنها با مراجعه به نمایندگی های فروش اعلام شده در سامانه ، لاستیک مورد نیاز خود را خریداری کنند.

فروشگاه اینترنتی هایپرتایر ارائه کننده خدماتی متفاوت در عرصه فروش اینترنتی انواع لاستیک مانند : سواری ، شاسی بلند و به تازگی تایرهای سنگین و نیمه سنگین در برندهای ایرانی مانند: بارز، کویرتایر، یزدتایر، ایران تایر، گلدستون وتایرهای خارجی مانند: میشلن، هانکوک، تراینگل، جی تی رادیال، جی تی، نکسن و ... می باشد . در جدول زیر لیستی از لاستیک های سنگین و نیمه سنگین از تراینگل چین ، بارز و گلدستون با سایز ها و طرح گل های مختلف موجود می باشد که می توانید مشاهده کنید. برای مشاهده سایزهای دیگر، سایز موردنظر خود را در صفحه اصلی وب سایت هایپرتایر جستجو نمایید.

برای خرید لاستیک های سنگین و نیمه سنگین طبق روال اعلام شده که در ابتدای این مقاله ذکر شد ، حواله خود را دریافت کرده و پس از آن می توانید با شماره ۷۴۴۱۹-۰۲۱ داخلی ۱۰۲ برای خرید تایرهای تراینگل و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید .


ر


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0