آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


یک جفت یا یک عدد؟!
 

یک جفت یا یک عدد

هر وسیله ی نقلیه نیازمند چهارلاستیک می باشد. هر ماشینی که از کارخانه تولید میشود و به بازارعرضه میشود دارای چهار لاستیک یک سایز، یک مدل و از یک برند است. حالا اگر تصمیم دارید هر چهار حلقه لاستیک خودرو خود را عوض کنید حتما باید به سایز استاندارد لاستیک خودرو خود توجه داشته باشید. همچنین توصیه میشود که همه ی لاستیک ها نیز از یک برند باشند. این کار به افزایش کارایی خودروشما کمک میکند.

حالا اگرتمایل به تعویض یک جفت لاستیک دارید. حتما باید لاستیک های جدید را روی محورعقب نصب کنید. متاسفانه این باورغلط وجود دارد که لاستیک های نو باید روی محور جلو نصب شود که کاملا اشتباه است. در اینجا هم باز توصیه میشود که هر دو حلقه لاستیک عینا مانند هم باشند. به هیچ عنوان یکی را روی محور جلو و دیگری را روی محورعقب نصب نکنید.

و در حالت اخر تعویض یک حلقه لاستیک را داریم. در صورتی که به هرعلتی فقط یکی از لاستیک های خودرو آسیب دیده است میتوانید آن را تعویض کنید فقط باید به نکاتی که در بالا گفتیم یعنی سایز لاستیک مناسب، طرح گل مشابه لاستیک های دیگر و ترجیحا برند مشابه توجه کنید. ونکته ی آخر اینکه هیچ گاه سه حلقه لاستیک عوض نکنید. این کار آسیب جدی به سیستم تعلیق خودرویتان وارد خواهد کرد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.