آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


امکانات و تجهیزات میدان آزمون بارز
 میدان آزمون بارز

تجهیزات آزمون و اندازه گیری:

با توجه به اهمیت بالای جایگاه میدان آزمون گروه صنعتی بارز، جدیدترین و دقیق ترین تجهیزات در این میدان نصب و راه اندازی گردید. این تجهیزات شامل: تجهیزات اندازه گیری سرعت، سنسورهای پدال ترمز، سنسورهای کنترلی، انتقال دهنده نیروها، تشخیص زمان شروع آزمون، سیستم اندازه گیری سوخت و نشانگرها از IDIADA (منبع معتبر اروپایی)، تجهیزات جمع آوری، انتقال داده ها و سایر متعلقات لازم از شرکت آلمان، تجهیزات آزمون های صدا RMS آلمان، تجهیزات اندازه گیری، انتقال نیروها و زوایای فرمان از شرکت KISTLER انگلستان و VBOX ایتالیا، تجهیزات کنترل سرعت، شتاب، موقعیت و چرخش خودرو از شرکت SCS می باشد.


آموزش نیروی انسانی متخصص و دانش فنی:


رانندگان و متخصصین آزمون از مهمترین عوامل جهت انجام آزمون های عملکردی خودرو می باشند. اجرای آزمون های حسی و عددی لازمه تسلط به رانندگی و اجرای کلیه مانورهای عملکردی و قابلیت کنترل خودرو در شرایط بحرانی است. بعلاوه تسلط و شناخت دینامیک خودرو و عکس العمل های خودرو در شرایط مختلف و نیز استفاده از تجهیزات آزمون و اخذ داده های دقیق فنی در آزمون های عملکردی مستلزم آموزش تخصصی پرسنل مستعد و متخصص مربوطه خواهد بود. در این راستا رانندگان و متخصصین میدان آزمون بارز در دوره های مختلف آموزش رانندگی در شرایط ویژه، اجرای آزمون های عملکردی، نصب و کار با تجهیزات آزمون و نیز اخذ داده ها و تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد خودرو شرکت کرده و دارای گواهینامه اجرای آزمون از میدان آزمون IDIADA می باشد.


کارگاهها :


به منظور تجهیز خودروهای آزمون به دستگاه ها و تجهیزات اندازه گیری و همچنین کنترل استانداردها و ایمنی خودرو و تایر، کارگاه های مجهزی در میدان آزمون تعبیه گردیده است که قابلیت ارائه خدمات لازم را دارند. همچنین کارگاه های خاص مشتریان و مراجعین خارج از سازمان جهت اقامت و اجرای آزمایشات بر روی خودروها و سایر محصولات مد نظر در میدان آزمون در نظر گرفته شده است. این کارگاه ها جهت خودروهای سبک و سنگین بطورمجزا و با کلیه تجهیزات لازم آماده ارائه خدمات می باشند. همچنین آزمایشگاه های تخصصی صنعت تایر مجهز به تجهیزات آزمون و اندازه گیری برای پوشش دادن به آزمون های ایمنی، عملکردی، طراحی و بهینه سازی تایر در کتار سایر تجهیزات در نظر گرفته شده است که بتواند زنجیره آزمون های داخل و خارج آزمایشگاهی صنعت تایر پوشش دهد.


خدمات قابل ارائه:


خدمات آزمون های عملکردی در گروه های زیر برای خودرو، تایر و سایر قطعات ذیربط، مربوط به گروه خودروهای سواری، کامیونت، اتوبوس و کامیون های سنگین قابل ارائه می باشد:
- STRIGHT HANDLING
- RIDE COMFORT
- WET AND DRY BRAKING
- FUEL CONSUMPTION
- PASS BY NOISE
- MILAGE AND FATIQUE

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر هانکوک بر روی خودرو جدید مینی کوپر


هانکوک ، تایر Ventus S1 Evo Z جدید خود را به زودی با عملکرد فوق العاده فوق العاده بالا ( UUHP ) ارائه خواهد داد .

رونمایی هانکوک از تایر لافن G FIT 4S


سازنده ی تایر هانکوک از اضافه شدن تایر جدید تمام فصل برای خودروهای سواری و شاسی بلند های کوچک و متوسط به سبد محصولات تجاری برند زیر مجموعه خود با نام G FIT 4S لافن خبر می دهد.

میشلن خط تولید لاستیک "سازگار با محیط زیست" را در اروپا راه اندازی کرد


میشلن از لاستیک سازگار با محیط زیست خود که e-Primacy نامیده می شود رونمایی کرد و قصد دارد این محصول را بزودی به بازار عرضه کند.

فیات از خودرو تمام برقی جدید 500 خود رونمایی کرد


در تاریخ 4 مارس 2020 ، فیات تولید کننده خودروی ایتالیایی ، اعلام کرد که مدل cinquecento خود را به دنیای برقی می برد ، این شرکت پیش از این 500 la prima cabrio رونمایی کرده بود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.