آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


خرید لاستیک آسان است
خرید لاستیک آسان است

خرید لاستیک کارسختی نیست. کافیست فقط آنها را بشناسید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. با انتخاب صحیح لاستیک امنیت خود و سرنشینان را تضمین میکنید. از آنجایی که خرید لاستیک جز هزینه های سالانه نیست پس هزینه کردن سخاوتمندانه برای آن تقریبا منطقی به نظرمیرسد. شما لاستیک های خودروئتان را معمولا هر 4 الی 5 سال باید تعویض کنید. بنابراین بهتر است به مرغوبیت و کیفیت آن بیشتر توجه کنید تا به قیمتش.

همانطور که میدانید لاستیک ها انواع مختلفی دارند. یکی از طبقه بندی ها براساس آج آنها انجام می شود. لاستیک های تمام فصل در بین لاستیک ها از همه پرطرفدار تر میباشند. ترمزگیری خوب، نرمی فرمان از جمله ویژگی های بارز این نوع لاستیک ها میباشد.

شاخصه هایی که در مقایسه لاستیکها اندازه گیری میشود شامل: فرمان پذیری، ترمز گیری در جاده خشک، ترمزگیری در جاده خیس، صدای تایر، راحتی رانندگی، جا به جایی چرخشی، ساییدگی میباشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.