آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


رادار های خودرو
رادار های خودرو

ماشین های لوکس و پیشرفته ی امروزی اغلب گران قیمت هستند. علت اصلی آن هم آپشن هایی است که روز به روز به خودروها اضافه می شود. میزان استفاده از این آپشن ها بنا به فرهنگ رانندگی و کشوری که راننده در آن رانندگی می کند متغیر است.

از جمله رادارهای جدید می توان به رادار تابلو خوان، رادار نقطه ی کور و رادار اشیا و اجسام اشاره کرد. که متاسفانه شاهد این آپشن های پرکاربرد در تولیدات داخلی نیستیم.

با رادار تابلو خوان شروع می کنیم. این رادار تابلوهای کنار جاده را اسکن می کند و متناسب با تابلو به راننده هشدار کنترل سرعت می دهد. و یا برای مثال رادار دیگری وجود دارد که با قرار گرفتن راننده روی خط سفید خیابان، از طریق ایجاد ویبره بر فرمان ماشین هشدار میدهد.

 

هایپرتایر

از جمله رادارهای دیگری که بر اکثر ماشین های مدل بالا نصب میشود میتوان رادار تشخیص اجسام را نام برد. این رادار آپشن بسیار مناسبی برای رانندگان حواس پرت می باشد اجسام و یا موانع از دور تشخیص داده میشوند و پس از آن سیستم ترمز خودکار فعال می شود.

 

هایپرتایر

رادار نقطه کور در زمانی که خودرویی در نقطه کور راننده قرار می گیرد توسط چراغ زرد رنگ مثلث شکل روی آیینه های کناری خودرو به راننده هشدار می دهد و در زمانی که راننده به سمت نقطه کور فرمان را هدایت کند این هشدار همراه با عوض شدن رنگ زرد چراغ مثلث شکل به رنگ قرمز صدای هشدار نیز به راننده اخطار می دهد تا از تصادف احتمالی جلوگیری کند.

 

هایپرتایرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.