آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


رادار های خودرو
رادار های خودرو

ماشین های لوکس و پیشرفته ی امروزی اغلب گران قیمت هستند. علت اصلی آن هم آپشن هایی است که روز به روز به خودروها اضافه می شود. میزان استفاده از این آپشن ها بنا به فرهنگ رانندگی و کشوری که راننده در آن رانندگی می کند متغیر است.

از جمله رادارهای جدید می توان به رادار تابلو خوان، رادار نقطه ی کور و رادار اشیا و اجسام اشاره کرد. که متاسفانه شاهد این آپشن های پرکاربرد در تولیدات داخلی نیستیم.

با رادار تابلو خوان شروع می کنیم. این رادار تابلوهای کنار جاده را اسکن می کند و متناسب با تابلو به راننده هشدار کنترل سرعت می دهد. و یا برای مثال رادار دیگری وجود دارد که با قرار گرفتن راننده روی خط سفید خیابان، از طریق ایجاد ویبره بر فرمان ماشین هشدار میدهد.

 

هایپرتایر

از جمله رادارهای دیگری که بر اکثر ماشین های مدل بالا نصب میشود میتوان رادار تشخیص اجسام را نام برد. این رادار آپشن بسیار مناسبی برای رانندگان حواس پرت می باشد اجسام و یا موانع از دور تشخیص داده میشوند و پس از آن سیستم ترمز خودکار فعال می شود.

 

هایپرتایر

رادار نقطه کور در زمانی که خودرویی در نقطه کور راننده قرار می گیرد توسط چراغ زرد رنگ مثلث شکل روی آیینه های کناری خودرو به راننده هشدار می دهد و در زمانی که راننده به سمت نقطه کور فرمان را هدایت کند این هشدار همراه با عوض شدن رنگ زرد چراغ مثلث شکل به رنگ قرمز صدای هشدار نیز به راننده اخطار می دهد تا از تصادف احتمالی جلوگیری کند.

 

هایپرتایرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.