آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


همکاری هانکوک با آمازون برای توسعه یک تکنولوژی
شرکت هانکوک در تلاش است از سیستم VCD که آن را الگویی پیش بینی کننده برای خواص ترکیب تایرها ، با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ می داند ، در صنعت خود استفاده کند.
شرکت هانکوک با شرکت AWS که یکی از شرکت های تابع آمازون است ( که کار سیستم عامل های محاسبات Cloud و API ها را براساس درخواست افراد ، شرکت ها و دولت ها انجام می دهد) ، برای توسعه بیشتر این تکنولوژی دیجیتال مشارکت می کند .

از طریق AWS Cloud )  ذخیره اطلاعات و قدرت محاسبه ، بدون مدیریت مستقیم توسط کاربر است ) هانکوک می تواند مقادیر زیادی از داده ها را ذخیره ، پردازش و ارزیابی کند . اطلاعات از طریق سیستم VCD که ویژگی های ترکیبات تایر را پیش بینی می کند ، جمع آوری شده و با استفاده از هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل کرده و بهترین ترکیب را پیدا می کند  و همچنین از طریق  SageMarker یک سرویس کاملا مدیریت شده را ایجاد می کند و باعث می شود دانشمندان داده ها را توسعه و به سرعت مدل های یادگیری ماشینی را ، آموزش و گسترش دهند.

این شرکت قصد دارد سیستم VCD را برای کل مراحل تولید لاستیک از جمله انتخاب مواد ، طراحی ، آزمایش و تولید انبوه گسترش دهد.

سو ایل لی لی از شرکت هانکوک گفت : ما استراتژی خود را برای این تکنولوژی پیش می بریم و همچنین همکاری با AWS باعث می شود ما بتوانیم این ایده را تقویت و بر این نوآوری تاکید داشته باشیم ، به علاوه این فناوری باعث شد تجارت ما به عنوان یک شرکت پیشتاز در زمینه محصولات مربوط به خودرو در سطح جهانی دیده شود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.