آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


همکاری هانکوک با آمازون برای توسعه یک تکنولوژی
شرکت هانکوک در تلاش است از سیستم VCD که آن را الگویی پیش بینی کننده برای خواص ترکیب تایرها ، با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ می داند ، در صنعت خود استفاده کند.
شرکت هانکوک با شرکت AWS که یکی از شرکت های تابع آمازون است ( که کار سیستم عامل های محاسبات Cloud و API ها را براساس درخواست افراد ، شرکت ها و دولت ها انجام می دهد) ، برای توسعه بیشتر این تکنولوژی دیجیتال مشارکت می کند .

از طریق AWS Cloud )  ذخیره اطلاعات و قدرت محاسبه ، بدون مدیریت مستقیم توسط کاربر است ) هانکوک می تواند مقادیر زیادی از داده ها را ذخیره ، پردازش و ارزیابی کند . اطلاعات از طریق سیستم VCD که ویژگی های ترکیبات تایر را پیش بینی می کند ، جمع آوری شده و با استفاده از هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل کرده و بهترین ترکیب را پیدا می کند  و همچنین از طریق  SageMarker یک سرویس کاملا مدیریت شده را ایجاد می کند و باعث می شود دانشمندان داده ها را توسعه و به سرعت مدل های یادگیری ماشینی را ، آموزش و گسترش دهند.

این شرکت قصد دارد سیستم VCD را برای کل مراحل تولید لاستیک از جمله انتخاب مواد ، طراحی ، آزمایش و تولید انبوه گسترش دهد.

سو ایل لی لی از شرکت هانکوک گفت : ما استراتژی خود را برای این تکنولوژی پیش می بریم و همچنین همکاری با AWS باعث می شود ما بتوانیم این ایده را تقویت و بر این نوآوری تاکید داشته باشیم ، به علاوه این فناوری باعث شد تجارت ما به عنوان یک شرکت پیشتاز در زمینه محصولات مربوط به خودرو در سطح جهانی دیده شود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.