آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کمپانی میشلن دوباره رتبه‌ای جدید در مرکز تجارت جهانی JD Power ایجاد کرد
کمپانی میشلن دوباره رتبه‌ای جدید در مرکز تجارت جهانی JD Power ایجاد کرد.

مرکز تجارت جهانی JD Power بسیار معتبر و مورد اعتماد مشتریان است که آمار و ارقام، کیفیت خودروهای جدید، رتبه بندی محصولات، پر فروشهای سال، بهترین طراحی‌ها و برترین لاستیک‌ها بر اساس کیفیت در آن‌ها درج می‌شود و پایه‌ی این آمار و ارقام کیفیت اولیه، امکانات و رضایتمندی مشتری‌های خودرو بعد از خرید آن است که پس از استفاده از خودرو و بهره‌مندی از امکانات و خدمات پس از فروش نظراتشان را به این مرکز آمار اعلام کرده‌اند.

در این بین کمپانی میشلن بهترین مقام را در بین نظرات مشتریان کسب کرد و در سه مرحله از چهار مرحله بالاترین میزان جلب رضایت مشتری را بدست آورد. با این افتخارات کمپانی میشلن تا کنون در JD Power از سال ۱۹۸۹ تا به امروز۹۲جایزه بیشتر از سایر کمپانی ها دریافت کرده است که این آمار بالاترین تعداد در بین سایر تولید کنندگان است.

 

 

کمپانی میشلن مدعی بالاترین سطح کیفیت لاستیک برای خودروهای سواری، خودروهای تجاری، کامیون‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است و این کمپانی ۱۶ بار متوالی و پیاپی بهترین مقام لاستیک برای خودرو‌های رده بالا را بدست آورده است و ۱۱ بار پیاپی بالاترین کیفیت لاستیک برای خودروهای تجاری و ۴ مقام پیاپی را برای بهترین لاستیک ماشین‌آلات صنعتی و مقام دوم لاستیک خودروهای نمایشی و ورزشی را کسب کرده که این فقط ۴ نمونه از افتخارات و مقامات این شرکت است.

"کمپانی میشلن مدعی بالاترین سطح کیفیت لاستیک برای خودروهای سواری، خودروهای تجاری، کامیون‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است."

به گفته‌ی اسکات کلارک « میشلن در تدارک شراکت با کمپانی‌های خودرو سازی، برای به نمایش درآوردن هر چه بیشتر کیفیت، مطابق نیازها و انتظارات مشتریان امروزی و خاص است». علت این سطح از قدرت کمپانی میشلن تلاش او برای جلب رضایت مشتریان با کاربرد بهترین ایده‌های تکنولوژی و بالاترین سطح کیفیت مواد اولیه است. در سال ۲۰۱۹ تکنولوژی به کار گرفته شده در لاستیک های جدید برگرفته از بیش از ۲۷۰۰۰ لاستیک تولید شده در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ است که با نظر مصرف کنندگان و مشتریان مورد تایید قرار گرفته اند و در انواع شرایط آب و هوایی و جاده‌ای آزمایش شده و از ۴ جهت: کیفیت، مقاومت، شکل ظاهری و ایمنی خودرو در شرایط سخت مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

مرکز تجارت جهانی JD Power اطلاعاتی از امکانات کمپانی‌ها و خدمات پس از فروش آنها شامل: خرید اینترنتی، پیشرفت‌ها و تغییرات محصولات، تازه‌های خودرو و تکنولوژی های جدید آنها و میزان رضایت مصرف کنندگان را در اختیار متقاضیان و علاقه‌مندان می‌گذارد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.