آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کمپانی میشلن دوباره رتبه‌ای جدید در مرکز تجارت جهانی JD Power ایجاد کرد
کمپانی میشلن دوباره رتبه‌ای جدید در مرکز تجارت جهانی JD Power ایجاد کرد.

مرکز تجارت جهانی JD Power بسیار معتبر و مورد اعتماد مشتریان است که آمار و ارقام، کیفیت خودروهای جدید، رتبه بندی محصولات، پر فروشهای سال، بهترین طراحی‌ها و برترین لاستیک‌ها بر اساس کیفیت در آن‌ها درج می‌شود و پایه‌ی این آمار و ارقام کیفیت اولیه، امکانات و رضایتمندی مشتری‌های خودرو بعد از خرید آن است که پس از استفاده از خودرو و بهره‌مندی از امکانات و خدمات پس از فروش نظراتشان را به این مرکز آمار اعلام کرده‌اند.

در این بین کمپانی میشلن بهترین مقام را در بین نظرات مشتریان کسب کرد و در سه مرحله از چهار مرحله بالاترین میزان جلب رضایت مشتری را بدست آورد. با این افتخارات کمپانی میشلن تا کنون در JD Power از سال ۱۹۸۹ تا به امروز۹۲جایزه بیشتر از سایر کمپانی ها دریافت کرده است که این آمار بالاترین تعداد در بین سایر تولید کنندگان است.

 

 

کمپانی میشلن مدعی بالاترین سطح کیفیت لاستیک برای خودروهای سواری، خودروهای تجاری، کامیون‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است و این کمپانی ۱۶ بار متوالی و پیاپی بهترین مقام لاستیک برای خودرو‌های رده بالا را بدست آورده است و ۱۱ بار پیاپی بالاترین کیفیت لاستیک برای خودروهای تجاری و ۴ مقام پیاپی را برای بهترین لاستیک ماشین‌آلات صنعتی و مقام دوم لاستیک خودروهای نمایشی و ورزشی را کسب کرده که این فقط ۴ نمونه از افتخارات و مقامات این شرکت است.

"کمپانی میشلن مدعی بالاترین سطح کیفیت لاستیک برای خودروهای سواری، خودروهای تجاری، کامیون‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است."

به گفته‌ی اسکات کلارک « میشلن در تدارک شراکت با کمپانی‌های خودرو سازی، برای به نمایش درآوردن هر چه بیشتر کیفیت، مطابق نیازها و انتظارات مشتریان امروزی و خاص است». علت این سطح از قدرت کمپانی میشلن تلاش او برای جلب رضایت مشتریان با کاربرد بهترین ایده‌های تکنولوژی و بالاترین سطح کیفیت مواد اولیه است. در سال ۲۰۱۹ تکنولوژی به کار گرفته شده در لاستیک های جدید برگرفته از بیش از ۲۷۰۰۰ لاستیک تولید شده در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ است که با نظر مصرف کنندگان و مشتریان مورد تایید قرار گرفته اند و در انواع شرایط آب و هوایی و جاده‌ای آزمایش شده و از ۴ جهت: کیفیت، مقاومت، شکل ظاهری و ایمنی خودرو در شرایط سخت مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

مرکز تجارت جهانی JD Power اطلاعاتی از امکانات کمپانی‌ها و خدمات پس از فروش آنها شامل: خرید اینترنتی، پیشرفت‌ها و تغییرات محصولات، تازه‌های خودرو و تکنولوژی های جدید آنها و میزان رضایت مصرف کنندگان را در اختیار متقاضیان و علاقه‌مندان می‌گذارد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.