آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کمپانی میشلن دوباره رتبه‌ای جدید در مرکز تجارت جهانی JD Power ایجاد کرد
کمپانی میشلن دوباره رتبه‌ای جدید در مرکز تجارت جهانی JD Power ایجاد کرد.

مرکز تجارت جهانی JD Power بسیار معتبر و مورد اعتماد مشتریان است که آمار و ارقام، کیفیت خودروهای جدید، رتبه بندی محصولات، پر فروشهای سال، بهترین طراحی‌ها و برترین لاستیک‌ها بر اساس کیفیت در آن‌ها درج می‌شود و پایه‌ی این آمار و ارقام کیفیت اولیه، امکانات و رضایتمندی مشتری‌های خودرو بعد از خرید آن است که پس از استفاده از خودرو و بهره‌مندی از امکانات و خدمات پس از فروش نظراتشان را به این مرکز آمار اعلام کرده‌اند.

در این بین کمپانی میشلن بهترین مقام را در بین نظرات مشتریان کسب کرد و در سه مرحله از چهار مرحله بالاترین میزان جلب رضایت مشتری را بدست آورد. با این افتخارات کمپانی میشلن تا کنون در JD Power از سال ۱۹۸۹ تا به امروز۹۲جایزه بیشتر از سایر کمپانی ها دریافت کرده است که این آمار بالاترین تعداد در بین سایر تولید کنندگان است.

 

 

کمپانی میشلن مدعی بالاترین سطح کیفیت لاستیک برای خودروهای سواری، خودروهای تجاری، کامیون‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است و این کمپانی ۱۶ بار متوالی و پیاپی بهترین مقام لاستیک برای خودرو‌های رده بالا را بدست آورده است و ۱۱ بار پیاپی بالاترین کیفیت لاستیک برای خودروهای تجاری و ۴ مقام پیاپی را برای بهترین لاستیک ماشین‌آلات صنعتی و مقام دوم لاستیک خودروهای نمایشی و ورزشی را کسب کرده که این فقط ۴ نمونه از افتخارات و مقامات این شرکت است.

"کمپانی میشلن مدعی بالاترین سطح کیفیت لاستیک برای خودروهای سواری، خودروهای تجاری، کامیون‌ها و ماشین‌آلات صنعتی است."

به گفته‌ی اسکات کلارک « میشلن در تدارک شراکت با کمپانی‌های خودرو سازی، برای به نمایش درآوردن هر چه بیشتر کیفیت، مطابق نیازها و انتظارات مشتریان امروزی و خاص است». علت این سطح از قدرت کمپانی میشلن تلاش او برای جلب رضایت مشتریان با کاربرد بهترین ایده‌های تکنولوژی و بالاترین سطح کیفیت مواد اولیه است. در سال ۲۰۱۹ تکنولوژی به کار گرفته شده در لاستیک های جدید برگرفته از بیش از ۲۷۰۰۰ لاستیک تولید شده در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ است که با نظر مصرف کنندگان و مشتریان مورد تایید قرار گرفته اند و در انواع شرایط آب و هوایی و جاده‌ای آزمایش شده و از ۴ جهت: کیفیت، مقاومت، شکل ظاهری و ایمنی خودرو در شرایط سخت مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

مرکز تجارت جهانی JD Power اطلاعاتی از امکانات کمپانی‌ها و خدمات پس از فروش آنها شامل: خرید اینترنتی، پیشرفت‌ها و تغییرات محصولات، تازه‌های خودرو و تکنولوژی های جدید آنها و میزان رضایت مصرف کنندگان را در اختیار متقاضیان و علاقه‌مندان می‌گذارد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

عرضه تایر های جدید ایرانی برای خودروهای شاسی بلند ( SUV )


خودروهای شاسی بلند ( SUV ) با توجه به وزن سنگینی که دارند باید از تایرهایی با ابعاد بزرگتر و وزن بالاتر استفاده کنند . این تایرها به دلیل وزن بالای خودرو ، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. همچنین امکان سرخوردن در جاده های خیس به علت وزن بالای این نوع خودرو ها زیاد است پس باید برای این نوع از خودرو ها تایر هایی انتخاب شوند که سطح چسبندگی خوبی داشته باشند.

16حقیقت جالب درباره تایرها


شما چه مقدار درباره تایرها می دانید ؟ شاید شما فکر می کنید تایرها یک بخش ساده از ماشین هستند که باید به طور منظم تعویض شوند . این درست است ، اما حقیقت های جالب و زیادی درباره تایرها وجود دارد که بیشتر مردم نمی دانند . این مقاله جالب و سرگرم کننده ای درباره تایرهای خودرو است .

ردبول در جاذبه صفر رکورد تعویض لاستیک فرمول 1 را زد


تیم فرمول یک ردبول رکورد تعویض لاستیک در جاذبه صفر را زد. این تیم در هواپیمای Ilyushin ll-76 MDK روسیه که برای آموزش فضانوردان استفاده می شود توانست رکورد تعویض تایر در خلاء را بزند. مارک وینسی ویلیز هماهنگ کننده تیم ردبول در این باره گفت : ما فکر نمی کردیم این کار به این اندازه متفاوت باشد. ایده انجام این کار بعد از این که ما ماشین فرمول 1 خود را از بالای یک سراشیبی پوشیده از برف ، که ارتفاع آن بیش تر از کوه های نمکی آرژانتین بود رها کردیم ؛ شکل گرفت...

برای خرید لاستیک با نرخ مصوب دولتی دیگر نیاز نیست به مراکز توزیع بروید!


دیگر نیاز نیست برای خرید لاستیک دولتی با در دست داشتن مدارک و اسناد زیاد به مراکز توزیع رفته و برای دریافت لاستیک خریداری شده مدت زیادی منتظر دریافت آن باشید.شرکت هایپرتایر این امکان را برای شما فراهم کرده تا با صرفه جویی در وقت خرید راحتی داشته باشید. شما می توانید با مراجه با سایت www.hypertire.com لاستیک های خود را با همان قیمت مصوب دولتی خریداری کنید . لازم به ذکر است شما می توانید از 1 تا 5 حلقه لاستیک خریداری کنید و محدودیتی برای خرید لاستیک های دولتی ندارید.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.