آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


زیادی باد نزنیم!
باد تایر

همانطور که کم بادی لاستیک مشکل آفرین است، پربادی آن نیز خطرناک می باشد. "PSI"  شاخصی است که با آن میزان فشار باد لاستیک اندازه گیری می شود. این میزان از 32 تا 35 "PSI" در بین لاستیک های سواری متغیر است. اگر به دنبال میزان فشار باد استاندارد لاستیک خودرویتان هستید کافی ست نگاهی به دفترچه ی خودرو خود داشته باشید.

گفتیم که پربادی خطرناک است، وقتی که لاستیک بیش از حد باد می شود، رینگ آسیب میبیند. علت اصلی آن هم فشاریست که لاستیک پرباد روی رینگ می آورد و در نهایت موجب کج شدن رینگ وخارج شدن آن از حالت طبیعی می شود.

همچنین رانندگی با لاستیک های پرباد باعث کاهش عمر مفید لاستیک می شود. ترک خوردگی دیواره ی لاستیک نیز می تواند ناشی از پربادی لاستیک باشد. توصیه می شود برای مطمئن بودن از میزان فشار باد داخل لاستیک از دستگاه فشار سنج استفاده شود و به بازدید چشمی بسنده نشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.