آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک تیگار
تیگار در سال 1935 تحت عنوان کارگاهی برای تولید محصولات لاستیکی در صربستان تاسیس شد. در سال 2007 شرکت فرانسوی میشلن سهامدار عمده ی این شرکت شد. در سال 2008 میشلن سهام باقی مانده ی تایر تیگار را به مبلغ 47 میلیون دلار خرید. امروزه تایر های تیگار یکی از محبوب ترین انتخاب های رانندگان در سراسر جهان میباشد. این تایرها دوام بالایی داشته و مناسب برای آب و هوای مختلف میباشد و از همه مهمتر اینکه سواری آرام و نرمی را ایجاد میکند.

معروف ترین مدل های تایر تیگار:

تایر پریما (Tigar Prima): این تایر مناسب برای استفاده در تابستان میباشد. این تایر داری آج متقارن میباشد که همین ویژگی باعث افزایش تماس لاستیک با سطج جاده میشود پس ثبات بیشتری را داراست.

تایر سیگورا (Tigar Sigura): برای اتومبیل های جمع و جور بسیار مناسب میباشد. بیشتر برای اتومبیل هایی که در سطح شهر تردد دارند استفاده میشود. از ویژگی های بارز این لاستیک امنیت بالای آن میباشد.

تایرهای ساینریس (Tigar Syneris): بزرگترین سایز تایر های تیگار این مدل است. این لاستیک مقاومت بالایی دارد و بیشتر برای ماشین هایی که اسپرت شده اند استفاده میشود.

برای آشنایی بیشتر با برند میشلن کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.