آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای ران فلت پیرلی (Pirelli)
تایرهای ران فلت پیرلی (Pirelli)

در چند سال اخیر صنعت خودرو سازی بسیار مورد توجه سرمایه گذاران و سهام داران قرار گرفته است. وجود آنها کمک شایانی به رشد این صنعت کرده است. همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین اجزای خودرو لاستیک می باشد.

پیرلی یک نوع لاستیک ران فلت طراحی کرده است که از دو تکنولوژی در تولید آن استفاده نموده است. نام این لاستیک سیل اینساید (Seal Inside) می باشد. این تایر خود ترمیم است.یعنی وقتی جسم خارجی لاستیک را سوراخ میکند لاستیک پنچر نمیشود. میتوانید به مسیر ادامه دهید. حالا می رسیم به این سوال که مکانیزم این لاستیک چگونه است.

در طراحی این لاستیک از دو تکنولوژی استفاده شده است. تکنولوژی "Seal Inside" و "Self Sealing" . این سیستم دو فازی عمل میکند.

فازاول: وقتی جسمی خارجی وارد لاستیک شما میشود این لاستیک از طریق تکنولوژی اول مایه ای چسبناک دور آن جسم خارجی ایجاد میکند تا فشار باد لاستیک خارج نشود. این مایه ی چسبناک تا زمانی که جسم خارجی درون آن باشد وجود خواهد داشت. پس جای نگرانی برای پنچر شدن نخواهید داشت.

فازدوم: شما شاید در وحله ی اول فکر کنید که وقتی جسم خارجی بیرون کشیده می شود باد لاستیک هم خارج می شود. ولی اینطور نیست. آن مایه ی چسبنده سریعا سوراخ ایجاد شده را پر میکند. این لاستیک تا 85 درصد احتمال کاهش فشار باد را کم می کند. نکته ی جالب این است که از این لاستیک میتوان برای هر خودرویی استفاده کرد. این لاستیک نیاز به رینگ خاصی ندارد و برای ماشینهایی که سیستم TPMS  هم ندارند قابل نصب می باشند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر Pilot Sport Cup 2 Connect میشلن ، اولین تایر آماده اتصال فابریک


لاستیک 2 Connect Pilot Sport Cup آخرین فناوری شرکت تایرسازی میشلن می باشد که برای تجهیزات اصلی خودروسازان طراحی شده است .

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.