آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


گودریچ (BF Goodrich)
گودریچ (BF Goodrich)

شرکت BF Goodrich یکی از شرکت‌های بزرگ آمریکایی است که در سال  1870 فعالیت خود را آغاز نمود. تایر های گودریچ به صورتی طراحی شده اند که کاملا پاسخ گوی توقعات یک راننده از رانندگی خواهند بود. اين شرکت با همکاری با شرکت یونی رویال (تولید کننده لاستیک آمریکا) به بزرگ‌ ترین تولیدکننده لاستیک در جهان تبدیل شد.

در سال 1936 شرکت وارد قرارداد سرمايه‌گذاري مشترك (Joint venture)  مکزیک شد و در سال 1946 کارخانه اوهایو خریداری شد و از آن به بعد گودریچ به تولید چرخ‌ها و ترمز برای انواع هواپیما پرداخت. درطول 16 سال گذشته گودریچ مالکیت 40 شرکت را برای گسترش پرتفولیوی "PORTFOLI" محصولات از آن خود كرده است و اکنون یکی از شرکت‌هایی است كه دامنه وسیعی از محصولات مربوط به حمل و نقل هوایی را تولید می‌نماید و همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. محصولات جدید به‌ صورت داخلی تولید می‌شوند و سپس در زمینه تعمیرات و مراقبت گسترش می‌یابند. امروزه محصولات تولیدی گودریچ در اغلب هواپیماها و در بخش‌های دیگر وجود دارد. در سال 2010 شرکت کارخانه جدیدی را در هلند‌ ايجاد كرد.

نکته ی قابل ذکر این است که گرچه هنوز نام گودریچ به عنوان یکی از مطرح‌ ترین برندهای تولید تایر شناخته می‌شود، ولی تجارت و برند به شرکت میشلن فروخته شده‌ است. شرکت نیکران لاستیک در حال حاضر نماینده رسمی تایرهای گروه میشلن می باشد. تایرهای گروه میشلن شامل برندهای زیر مجموعه میشلن (Michelin)، بی اف گودریچ (BF Goodrich) و تیگار(Tigar) است که تمام تایرهای فوق در کارخانجات سراسر دنیا و تحت لیسانس و با تضمین کیفیت شرکت مادر (گروه میشلن) تولید و در تمامی قاره های جهان توزیع می گردد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.