آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چاله چوله!
چاله  چوله!

همانطور که میبینیم وضعیت آسفالت خیابانهای سطح شهر خیلی جالب نیست. دست اندازهای بسیار بلند غیراصولی، چاله و چوله ها، آسفالت های کنده شده و...همه ی اینها از مواردی هستند که آسیب هایی را مستقیما به لاستیک های خودرو وارد میکنند. اما چاره ای هم نیست. ما روزانه شاید به کرات از خودرو خود استفاده کنیم. خودروهای ما نیز روی همین خیابان ها و جاده ها در حرکتند. پس تنها راه حل کنار آمدن با آنها رعایت چند نکته است که میخواهیم درمورد آن صحبت کنیم.

اول اینکه همیشه سعی کنید فاصله ی ایمنی خود را با ماشین مقابل حفظ کنید. با رعایت این فاصله ی استاندارد شما قادر به رویت مانع یا چاله و یا هر چیز دیگری خواهید بود. پس در این صورت قدرت مانور دارید.اهمیت این مسئله در روزهای بارانی دو چندان است. از رفتن در گودال های آب درروزهای بارانی اجتناب کنید. چراکه شما نمیدانید زیر آب جمع شده چه چیزی وجود دارد برای مثال شاید شی تیز باعث ترکیدن لاستیک شود. همچنین رعایت سرعت مجاز که کاملا با فاصله ی مجاز در ارتباط است نیز بی تاثیر نیست. ما مفصلا در مورد فاصله ی ایمن در مقاله ی قانون 3 ثانیه صحبت کردیم.

نکته ی مهم بعدی چک کردن فشار باد لاستیک است. پربادی زیادی یا کم بادی تایر را آسیب پذیر تر میکند. پس همانطور که قبلا هم به آن چندین بار در مقاله های قبلی اشاره کردیم، میزان فشار باد لاستیک را در دفترچه ی راهنمای خودرو خود مشاهده کرده و سعی در تنظیم نگه داشتن این میزان داشته باشید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر هانکوک بر روی خودرو جدید مینی کوپر


هانکوک ، تایر Ventus S1 Evo Z جدید خود را به زودی با عملکرد فوق العاده فوق العاده بالا ( UUHP ) ارائه خواهد داد .

رونمایی هانکوک از تایر لافن G FIT 4S


سازنده ی تایر هانکوک از اضافه شدن تایر جدید تمام فصل برای خودروهای سواری و شاسی بلند های کوچک و متوسط به سبد محصولات تجاری برند زیر مجموعه خود با نام G FIT 4S لافن خبر می دهد.

میشلن خط تولید لاستیک "سازگار با محیط زیست" را در اروپا راه اندازی کرد


میشلن از لاستیک سازگار با محیط زیست خود که e-Primacy نامیده می شود رونمایی کرد و قصد دارد این محصول را بزودی به بازار عرضه کند.

فیات از خودرو تمام برقی جدید 500 خود رونمایی کرد


در تاریخ 4 مارس 2020 ، فیات تولید کننده خودروی ایتالیایی ، اعلام کرد که مدل cinquecento خود را به دنیای برقی می برد ، این شرکت پیش از این 500 la prima cabrio رونمایی کرده بود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.