آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


میزان فرمان
میزان فرمان

هنگامي كه فرمان خودرو تنظيم باشد، مسير حركت وسيله نقليه كاملا به ‌صورت مستقيم و در امتداد جهتي كه راننده انتخاب مي‌كند قرارمي‌گيرد اما عوامل مختلفي باعث مي‌شوند تا فرمان از حالت ميزان بودنش خارج شود. عواملی مانند عدم بالانس چرخ ها، مشکل لاستیک ها، کم بودن یا زیاد بودن باد لاستیک و یا مشکل جلوبندی باعث میشوند تا فرمان ما به اصطلاح میزون نباشد.

شاید این سوال برای ما پیش بیاید که آیا قبل از خرید تایر جدید جلوبندی را تنظیم کنیم یا پس از خرید؟ در جواب باید بگوییم که تقدم و تاخر این کار خیلی فرقی نمیکند ولی با این حال ممکن است مکانیک شما به شما توصیه کند که پس از نصب تایر ها این کار را انجام دهید. در حقیقت بهتر است که سیستم جلوبندی بعد ازنصب لاستیک جدید صورت گیرد. معمولا توصیه میشود که حتی اگر مشکلاتی مثل کشیدگی فرمان برای خودرو شما پیش نیامد، سالی یکبار جهت انجام این کار به تعمیرگاه مراجعه نمایید. چراکه در خودروهای هیدرولیک امروزی تشخیص این مسئله کمی سخت است و نیاز به دقت و حساسیت بالا دارد. تنظیم نبودن جلوبندی و میزان نبودن فرمان باعث ساییدگی لاستیک شده و در نهایت موجب کاهش طول عمر میشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.