آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


میزان فرمان
میزان فرمان

هنگامي كه فرمان خودرو تنظيم باشد، مسير حركت وسيله نقليه كاملا به ‌صورت مستقيم و در امتداد جهتي كه راننده انتخاب مي‌كند قرارمي‌گيرد اما عوامل مختلفي باعث مي‌شوند تا فرمان از حالت ميزان بودنش خارج شود. عواملی مانند عدم بالانس چرخ ها، مشکل لاستیک ها، کم بودن یا زیاد بودن باد لاستیک و یا مشکل جلوبندی باعث میشوند تا فرمان ما به اصطلاح میزون نباشد.

شاید این سوال برای ما پیش بیاید که آیا قبل از خرید تایر جدید جلوبندی را تنظیم کنیم یا پس از خرید؟ در جواب باید بگوییم که تقدم و تاخر این کار خیلی فرقی نمیکند ولی با این حال ممکن است مکانیک شما به شما توصیه کند که پس از نصب تایر ها این کار را انجام دهید. در حقیقت بهتر است که سیستم جلوبندی بعد ازنصب لاستیک جدید صورت گیرد. معمولا توصیه میشود که حتی اگر مشکلاتی مثل کشیدگی فرمان برای خودرو شما پیش نیامد، سالی یکبار جهت انجام این کار به تعمیرگاه مراجعه نمایید. چراکه در خودروهای هیدرولیک امروزی تشخیص این مسئله کمی سخت است و نیاز به دقت و حساسیت بالا دارد. تنظیم نبودن جلوبندی و میزان نبودن فرمان باعث ساییدگی لاستیک شده و در نهایت موجب کاهش طول عمر میشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.