آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


موتوجی بی
موتو جی بی

هدف این مسابقات شرکت دادن موتورهایی است که به صورت عادی نمیتوان در خیابان از آنها استفاده کرد. این رقابتها به طور کلی به سه دسته موتو جی پی، موتو ۲ و موتو ۳ که همه شامل موتورهای چهارزمانه می باشند تقسیم می شوند. مسابقات موتو جی پی در سال ۱۹۴۹توسط فدراسیون جهانی موتورسواری سازمان دهی شد.

بریجستون و میشلین دو برندی هستند که در این زمینه فعالیت میکنند. در سال ۲۰۱۵ بریجستون از پشتیبانی لاستیک مسابقات کنار گذاشته شد و در سال ۲۰۱۶ کمپانی میشلن فرانسه نماینده رسمی تایر موتو جی پی شد.

از جمله ویژگی های تایرهای موتو جی پی میشلین میتوان به موارد زیر شاره کرد :

- در هر مسابقه 1200 لاستیک استفاده میشود جالب است بدانید که میشلین در حال حاضر نماینده ی انحصاری لاستیک های این مسابقات می باشد. این آمار شامل هر دو نوع لاستک مسابقه ای یعنی لاستیک های اسلیک و سمی اسلیک است.

- این لاستیک ها قیمتی ندارند، تمام هزینه های انجام شده در این مسابقات در واقع بخشی از بودجه تحقیق و توسعه ی کمپانی میشلین محسوب می شود.

- میشلین برای هر مسابقه 19 تکنسین مجرب اعزام می کند این تکنسین ها دیگر جزیی از تیم می شوند. و چند هفته قبل از مسابقات در محل مسابقات حضور پیدا می کنند.

- رانندگان حق انتخاب دارند هر راننده ی موتورسیکلت حق انتخاب بین 22 لاستیک را دارد. یعنی چطور؟! به این صورت که راننده میتواند به عنوان مثال 5 لاستیک خیلی نرم ، 5 لاستیک نرم و 5 لاستیک سخت را انتخاب کند.این حق انتخاب ماکزیمم 10 لاستیک برای جلو و 12 لاستیک برای عقب می باشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.