آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


موتوجی بی
موتو جی بی

هدف این مسابقات شرکت دادن موتورهایی است که به صورت عادی نمیتوان در خیابان از آنها استفاده کرد. این رقابتها به طور کلی به سه دسته موتو جی پی، موتو ۲ و موتو ۳ که همه شامل موتورهای چهارزمانه می باشند تقسیم می شوند. مسابقات موتو جی پی در سال ۱۹۴۹توسط فدراسیون جهانی موتورسواری سازمان دهی شد.

بریجستون و میشلین دو برندی هستند که در این زمینه فعالیت میکنند. در سال ۲۰۱۵ بریجستون از پشتیبانی لاستیک مسابقات کنار گذاشته شد و در سال ۲۰۱۶ کمپانی میشلن فرانسه نماینده رسمی تایر موتو جی پی شد.

از جمله ویژگی های تایرهای موتو جی پی میشلین میتوان به موارد زیر شاره کرد :

- در هر مسابقه 1200 لاستیک استفاده میشود جالب است بدانید که میشلین در حال حاضر نماینده ی انحصاری لاستیک های این مسابقات می باشد. این آمار شامل هر دو نوع لاستک مسابقه ای یعنی لاستیک های اسلیک و سمی اسلیک است.

- این لاستیک ها قیمتی ندارند، تمام هزینه های انجام شده در این مسابقات در واقع بخشی از بودجه تحقیق و توسعه ی کمپانی میشلین محسوب می شود.

- میشلین برای هر مسابقه 19 تکنسین مجرب اعزام می کند این تکنسین ها دیگر جزیی از تیم می شوند. و چند هفته قبل از مسابقات در محل مسابقات حضور پیدا می کنند.

- رانندگان حق انتخاب دارند هر راننده ی موتورسیکلت حق انتخاب بین 22 لاستیک را دارد. یعنی چطور؟! به این صورت که راننده میتواند به عنوان مثال 5 لاستیک خیلی نرم ، 5 لاستیک نرم و 5 لاستیک سخت را انتخاب کند.این حق انتخاب ماکزیمم 10 لاستیک برای جلو و 12 لاستیک برای عقب می باشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.