آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آشنایی با علائم روی داشبورد (پنل) خودرو
 

 

هایپر تایرچراغ ترمز دستی:

روشن بودن این چراغ به این معناست که ترمز دستی شما بالاست. اگر این چراغ به حالت چشمک زن در بیاید به این معناست که در سیستم ترمز خودرو مشکل وجود دارد. در اسرع وقت آن را بررسی نمایید.

 

هایپر تایر چراغ هشدار دهنده ی موتور:

اگرچراغ اخطار موتور روشن شود به این معناست که موتور شما قدرت کافی و لازم را از دست داده است. بنابراین دراولین فرصت خودرو خود را نزد مکانیک برده تا مشکل بررسی شود. بی توجهی به این اخطار میتواند آسیب جدی به خودرو وارد نماید.

 

هایپر تایر چراغ اخطار کیسه ی هوا:

کیسه ی هوا یک وسیله ی بسیار کارآمد برای حفظ ایمنی راننده و سرنشینان میباشد. اگر این چراغ روشن شود یعنی اینکه کیسه ی هوا غیرفعال است. از درست کار کردن این کیسه حتما اطمینان حاصل نمایید.

 

هایپر تایرچراغ قدرت فرمان:

اگر چراغ فرمان (EPAS ) روشن شد به معنای این است که مشکلی در سیستم فرمان شماست. اگر این مشکل رفع نشود، فرمان ماشین سفت شده و کنترل آن سخت میشود.

 

هایپر تایر چراغ اخطار خنک کننده(رادیاتور):

این علامت نشان دهنده کم بودن آب رادیاتور خودرو میباشد. بدون وجود مایع خنک کننده، موتور بیش از حد داغ خواهد شد. پس مایع خنک کننده باید در مخزن مربوطه وجود داشته باشد. روشن شدن این چراغ به این معناست که آب مخزن کم یا تمام شده است و دمای موتور بالا رفته است. پس باید جهت پر کردن آن اقدام نمایید.

 

هایپر تایر چراغ روغن موتور:

این علامت، هشدار کم بودن روغن موتور میباشد.

 

هایپر تایر چراغ باتری:

روشن شدن این چراغ نشانگر ضعیف بودن باتری است. وقتی سوئیچ ماشین را باز میکنیم این چراغ روشن میشود. اگر پس از چند ثانیه چراغ خاموش نشود یعنی برق خودرو شما دچار مشکل شده است.

 

هایپر تایر چراغ اخطار فشار باد لاستیک (TPMS):

امروزه برای بسیاری از ماشین های مدرن و جدیدی که تولید میشود این سیستم نصب میشود. این سیستم نقش نظارتی بر میزان فشار باد داخل لاستیک (تایر) دارد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.