آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


عوامل تعیین کننده قیمت تایر
عوامل تعیین کننده قیمت تایر

اصولا برای خرید هر کالایی دو فاکتورمد نظر قرار گرفته می شود. یکی کیفیت و دیگری قیمت و ارزش آن کالا. نام برند نیز در تعیین رفتار مصرف کننده یا همان مشتری نیز بسیار تعیین کننده است. ولی اینها به این معنا نیست که اگر کالایی تخفیف خورد حتما نا مرغوب است یا مشکلی دارد. اگر لاستیکی را با تخفیف تهیه کرده اید این به این معنی نیست که آن تایر از کیفیت برخوردار نیست.

عوامل تعیین کننده قیمت:

طول عمر تایر

لاستیک هم مانند هر کالای دیگر دارای تاریخ تولید و انقضا می باشد.لاستیک با کیفیت طول عمر بیشتری خواهد داشت در نتیجه برای شما بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود. طول عمر لاستیک وابسته به مواد تشکیل دهنده تایر، میزان کائوچوی مصرفی در آن و در نهایت نحوه ی استفاده ی شما از لاستیک می باشد.

صدای تایر

در تولید لاستیک های ارزان قیمت از کائوچوی کمتری استفاده شده است. به همین خاطر آلودگی صوتی این نوع لاستیک ها زیاد است. این صدای تولید شده از لاستیک میتواند آزار دهنده باشد.

طرح آج لاستیک نیز در شدت و ضعف صدا موثر است.

نام برند

نام برند به خودی خود ارزش آفرین است. یک شرکت و یا یک کسب و کار چگونه تبدیل به برند میشود؟عواملی مثل کیفیت بالا، تنوع محصول، مشتری مداری  موارد دیگر بازاریابی می تواند در به شهرت رساندن یک نام تجاری اثرگذار باشد. اگر قصد خرید لاستیک برای خودرو خود دارید، توصیه ما به شما این است که سعی کنید ابتدا در مورد برندهای موجود در بازار تحقیقی مختصر داشته باشید و سپس اقدام به خرید نمایید.

فرمان پذیری

تایرهای نرم  با کیفیت به فرمانپذیری خودرو کمک میکنند. و همین عامل خودش میتواند علت قیمت گذاری بالا یا پایین یک لاستیک باشد. همچنین ترمز گیری به موقع و به جا را نیز میتوان با لاستیک های باکیفیت تجربه کرد.شما میتوانید با تهیه لاستیک مرغوب کنترل و قدرت را در دست داشته باشید.

آج لاستیک (طرح گل)

ضخامت و طرح آج لاستیک از دیگر عوامل است. طرح آج نقش اساسی در تعیین نوع لاستیک شما اعم از زمستانی، چهارفصل، تابستانی و ... را دارد. چسبندگی لاستیک رتباط مستقیمی با آج داشته وهر دوی اینها روی قیمت نهایی کالا اثرمیگذارد. همچنین چسبندگی و طرح گل در رده بندی میزان مصرف سوخت اتومبیل نیز تعیین کننده هستند.

راحتی

در نهایت اگر تمام ویژگی هاییی که در بالا ذکر شد در یک تایر وجود داشته باشد راحتی و امنیت در حین رانندگی برای شما فراهم میشود. هر چه تایر نرم تر و با کیفیت تر باشد لذت رانندگی با آن نیز بیشتر می شود. پس هزینه کردن برای یک تایر خوب می ارزد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.