آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


رانندگی در شرایط و زمانهای مختلف!
رانندگی در شرایط و زمانهای مختلف!

 

احتمال وقوع برخی از حوادث رانندگی در در بعضی روزها و ساعت ها افزایش می یابد. همین طور این نوسانات و تغییرات در فصل های مختلف نیز متفاوت است. برای مثال، فصل تابستان معمولا دارای بهترین شرایط آب وهوایی برای رانندگی در طول سال است. جاده در این فصل خشک است و دید راننده بسیار مناسب میباشد. طول روز بلند است و نور مناسب و کافی نیز وجود دارد. در صورتی که این شرایط در زمستان متفاوت میباشد.

رانندگی در زمستان با آب و هوای سرد و یخبندان کمی چالش برانگیز است. نقش لاستیک در این فصل به مراتب پررنگ تر از فصول دیگر است. با چک آپ های مرتب میتوان کمی از این چالش را کم کرد. نکته ای که بسیار در این زمینه حائز اهمیت است لاستیک ها میباشند. لاستیک های زمستانه دارای طرح آج خاص بوده و ایمنی بالاتری را برای راننده و سرنشینان ایجاد میکنند.

رانندگی در باران نیز خطرناک و کمی ترسناک است. به عنوان مثال از جمله بررسی هایی که توصیه میشود در روزهای بارانی انجام گیرد حصول اطمینان از سالم بودن برف پاک کن و چراغهای جلو ماشین است.

از نظر زمانی میزان تصادفات منجر به مرگ در شب به مراتب بیشتر از روز است و علت این مسئله نیز میتواند کاهش وسعت میدان دید راننده باشد. همین طور در شب تشخیص رنگ نیز اندکی دشوار است. از نظر ساعتی گفته میشود که بدترین زمان برای رانندگی بین ساعت6 تا 8 صبح و 2 تا 4 بعداز ظهر است.چراکه در این زمانها بدن به طور کاملا طبیعی دچار افت انرژی میشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.