آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


رانندگی در شرایط و زمانهای مختلف!
رانندگی در شرایط و زمانهای مختلف!

 

احتمال وقوع برخی از حوادث رانندگی در در بعضی روزها و ساعت ها افزایش می یابد. همین طور این نوسانات و تغییرات در فصل های مختلف نیز متفاوت است. برای مثال، فصل تابستان معمولا دارای بهترین شرایط آب وهوایی برای رانندگی در طول سال است. جاده در این فصل خشک است و دید راننده بسیار مناسب میباشد. طول روز بلند است و نور مناسب و کافی نیز وجود دارد. در صورتی که این شرایط در زمستان متفاوت میباشد.

رانندگی در زمستان با آب و هوای سرد و یخبندان کمی چالش برانگیز است. نقش لاستیک در این فصل به مراتب پررنگ تر از فصول دیگر است. با چک آپ های مرتب میتوان کمی از این چالش را کم کرد. نکته ای که بسیار در این زمینه حائز اهمیت است لاستیک ها میباشند. لاستیک های زمستانه دارای طرح آج خاص بوده و ایمنی بالاتری را برای راننده و سرنشینان ایجاد میکنند.

رانندگی در باران نیز خطرناک و کمی ترسناک است. به عنوان مثال از جمله بررسی هایی که توصیه میشود در روزهای بارانی انجام گیرد حصول اطمینان از سالم بودن برف پاک کن و چراغهای جلو ماشین است.

از نظر زمانی میزان تصادفات منجر به مرگ در شب به مراتب بیشتر از روز است و علت این مسئله نیز میتواند کاهش وسعت میدان دید راننده باشد. همین طور در شب تشخیص رنگ نیز اندکی دشوار است. از نظر ساعتی گفته میشود که بدترین زمان برای رانندگی بین ساعت6 تا 8 صبح و 2 تا 4 بعداز ظهر است.چراکه در این زمانها بدن به طور کاملا طبیعی دچار افت انرژی میشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.