پر فروش ترین لاستیک های ایرانی
پر فروش ترین لاستیک های ایرانی

بارز:

لاستیک بارز به عنوان اولین کارخانه تایرسازی کشورمی باشد وهمچنین به عنوان بزرگترین تایرسازی ایرانی به شمار می آید. این لاستیک ها به دلیل کیفیت بالا و همچنین تکنولوژی پیشرفته ی که دارند به عنوان بهترین تایرهای ایرانی بین مشتریان معرفی شده اند. یکی از راهبرهای بارزهمکاری با خودرو سازان بزرگ ایران مانند ساپیا و ایران خودرو بوده است.

کویر تایر:

شركت كويرتاير در اواخر سال 1366 با سرمايه يك ميليون ريال تأسيس گرديد و عمليات اجرایي احداث كارخانه براساس موافقت اصولي صادره از وزارت صنايع و با ظرفيت اسمي25.500 تن از نيمه دوم 1370 در زميني به مساحت 112 هكتار در شهرستان بيرجند آغاز گرديد و در نوزدهم مهر ماه سال 1377 با صرف 350 ميليارد ريال سرمايه‌ گذاري ریالی و ارزبري 84 ميليون دلار به بهره‌برداري رسيد.

شرکت کویرتایر بزرگترین واحد صنعتی استان خراسان جنوبی است که در حال حاضر بیش از 15 درصد از تایر تولیدی کشور (به لحاظ وزنی) و بیش از 22 درصد از تایر تولیدی کشور (به لحاظ عددی) دراین کارخانه تولید میگردد.

یزد تایر :

یزد تایر ماموریت اصلی خود را طراحی، تولید و ارائه ی خدمات پس از فروش انواع تایر سواری رادیال و بایاس تایر و تویوپ موتورسیکلت در صنعت حمل و نقل شهری و جاده ای قرار داده است.                          

ایران تایر:

شركت تولیدی ایران تایر تولید کننده انواع تایر و لاستیک خودرو با ساختار بایاس و رادیال نخی می باشد كه در گـروههای تایر سواری، وانتی، باری، اتوبوسی، كشاورزی و تایر راه سازی، با نام تجاری ایران تایر عرضه می شوند. با در نظرگرفتن نیاز روز افزون به لاستیک خودرو رادیال بلت سیمی و كاهش تقاضا برای بایاس، شركت ایران تایر، اقدام به اجرای مرحله اول طرح وتوسعه تولید لاستیک خودرو بلت سیمی با ظرفیت 4000 تن نموده است.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0