آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


شش نقش اصلی لاستیک (تایر)
 

 

صرف نظر از نوع جاده و شرایط آب و هوایی، لاستیک (تایر) نقش هدایت کننده دارد. توانایی خودرو برای حرکت درمسیر مستقیم بستگی به لاستیک (تایر) یک خودرو دارد. در واقع، لاستیک (تایر) نیروی عرضی را دریافت کرده و بدون انحراف از مسیر به حرکت درمی آید. نکته ی قابل توجه این است  که هر خودرو دارای میزان فشار باد مشخص و استانداردی میباشد. با مد نظر قرار دادن این میزان میتوانیم راحت تر و با اطمینان بیشتری رانندگی کنیم.

بدنه ی خودرو روی چهارلاستیک (تایر) آن سواراست. هنگامی که ماشین به حرکت درمی آید، این لاستیک (تایر) است که باید درزمان شتاب گیری و ترمز گیری ماشین مقاومت داشته باشد. جالب است بدانیم که یک لاستیک (تایر) قادر به تحمل فشاری معادل 50 برابر وزن خود میباشد.

نقش دیگر لاستیک (تایر) عبور دادن ماشین از دست اندازها وموانع سطح جاده است. وجود لاستیک (تایر) از رسیدن آسیب جدی به ماشین جلوگیری میکند. همچنین نقش بسزایی درافزایش طول عمر خودرو دارد.

از مشخصه های اصلی لاستیک (تایر) انعطاف پذیری آن می باشد. کشش بالای هوای موجود در لاستیک (تایر) آن را قادر به مقاومت در برابر تغییر شکل پی در پی جاده میکند. در نتیجه میتوان گفت که فشارهوای استاندارد ایمنی راننده و سرنشینان را تضمین میکند.

لاستیک (تایر) روی مصرف سوخت ماشین نیز اثرگذار میباشد. میزان کاهش یا افزایش مصرف سوخت بستگی به نوع لاستیک (تایر)ی  که شما انتخاب میکنید دارد.

لاستیک (تایر)، انرژی را از موتور به زمین منتقل میکند. اینکه چگونه و به چه میزان این نیرومنتقل می شود بستگی به کیفیت لاستیک (تایر) و فاصله ای که لاستیک (تایر) با سطح زمین پیدا میکند دارد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.